Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A cicin altatásnak voltak...

A cicin altatásnak voltak nálatok negatív következményei?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdésem, akik többnyire cicin altatnak napközben is, este is, és éjjeli ébredésnél is.

A szoptatás után volt ennek bármilyen negatív következménye? Vagy nehezen szokott le a baba az éjjeli ébredésről emiatt? Meddig szoptattatok így?



2022. márc. 17. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányomnál volt


Miután elhagytuk a cicit akkor csak babakocsiban vagy autóban aludt el napközben.



Ebből következően hamar elhagyta a napoali alvást


Fiamnál nem okozott semmit

2022. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyedüli hátránya az volt, hogy így kb. csak én tudtam altatni. Autóban abszolút nem aludt, a babakocsit meg gyűlölte, igy maradt a cici és én.
2022. márc. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Igaz már egy éves elmúlott a fiam és mindenevő, a cici már csak egy kisebb kiegészítés és megnyugtatás.

Nekünk volt amikor úgy aludt el önszántából egy hónapig, aztán valami bekattant nála és az esti altatásnál is már csak 10-15 perc ringatással és a mellkasunkra helyezve egy óráig kb így alszik el mélyen, ezután kerül csak a helyére. Éjjel viszont ha sírva kel, ami elég sűrűn van, akkor cicire rakom egyből aztán így alszik vissza.( Persze vannak időszakok, pl. fogzás, amikor így sem megy)

Saját tapasztalatból kiindulva egyszerűbb volt amikor cicin könnyen elaludt, mert a 10 kilóját ringatni meg az egész tortúra az esti alvások körül egy katasztrófa. Magától meg soha nem aludt el, max bohóckodott vagy sírt, bár nem vagyok a sírni hagyásnak a híve. Inkább “szenvedek” csak én a súlya alatt, de neki legyen jó. Majd megérik az idegrendszere is aztán könnyebb lesz, meg ha kijönnek a fogak.

2022. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

nálunk is ez volt mint a 2-es válaszolónál. se az apja, se a mama, senki nem tudta elaltatni rajtam kívül.

de megmondom őszintén nekem ez így kényelmesebb. éjjel ha felkel, cicire rakom, maximum 15 perc és visszaalszik. aztán becsempészem a kiságyába :)

2022. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!