Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen fogyasztószert ehhez a diétához?

Figyelt kérdés
Kalóriaszámlálással próbálok megszabadulni kb 10 kg-tól. 160 cm vagyok, 75 kg. A súlyfelesleg nem látszik meg olyan mértékben, mert egy jó darabig aktívan röplabdáztam és a lábam és a karom is elég izmos. A kalóriabázis honlapján számolom a kalóriákat, mellette majdnem minden nap konditerembe járok és ott láttam mindenféle fehérjeport, fogyókúrát segítő készítményeket. Az étrendem tartalmaz elég fehérjét, úgyhogy fehérjeport nem gondolom hogy kéne szednem, de ti próbáltatok ezekhez hasonló szereket? [link] Nektek bevált? Nekem mit ajánlanátok?
2014. máj. 14. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az étrendedet tisztázd le, a kalóriaszámolás még nem diéta.


Normális, minőségi ételeket egyél, tarts egy ésszerű kalória keretet.


Nem léteznek működő zsírégetők.. kiegészítőnek sem.

2014. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Tv-ben megy ez az oltári nagy marhaság. Én nem nézem, mindig csak fél füllel hallom..


Vmi ilyesmit zagyváltak múltkor, hogy "Egyen bármit, Ön akkor is fogyni fog! A csokibonbon megköti a zsírt, majd távozik, és Ön éhezés nélkül fogyhat! Figurebites!" :D:D


Nevetséges...

2014. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!