Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoddia szájspré használ vagy...

Hoddia szájspré használ vagy sem?!

Figyelt kérdés

A Hoodia sprével az a helyzet (saját tapasztalat), hogy a munkatársam 20 kg-ot fogyott tőle. Ezen felbuzdúlva én is vettem és fújtam csak fújtam és....éhesebb lettem. Fel is hívtam a munkatársamat, hogy neki adom, mert nekem nem jó.

Elvittem neki reggel munkába és este csörög a telefonom. Neki sem jó az a Hoodia amit adtam, ő is éhesebb. Kértem, hogy hasonlítsa össze a kettőt. Itt jön a turpisság. Amit én vettem, más alapanyagból készült, mint az övé. Más kaktuszkivonat volt benne. A dobozra mindkettőnél ugyanaz van írva, de az enyém más volt. Ha vesztek figyeljétek, hogy a dobozon sárga vagy piros virág van e. Ha PIROS akkor NE vegyétek meg!

Járt már valaki így?


2011. ápr. 9. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy patikában vásároltam!
2011. ápr. 9. 19:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Elkezdtem válaszolni, de kitöröltem... elfáradtam. Nincs értelme.
2011. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne ha válaszolnál!
2011. ápr. 9. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:

1: Aki attól fogy le, hogy nem eszik (nincs étvágya) az úgy visszahízza, mint a pinty

2: Ha a munkatársad diétázott is mellette, akkor nem ettől a csodától fogyott. Ha meg ettől, akkor lásd az első pontot!


Ennyi, ez a hoodia dolog sajnos többet nem érdemel.

2011. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, én használtam. 8 kg-tól szabadított meg, amit azóta se híztam vissza. Nálam az volt a titok, hogy este 6 után (akkor van a vacsi) mindig rámjött a zabálhatnék olyan 8-10 óra körül, és nem is bírtam megállni, hogy ne egyek. Persze szendvicseket és ilyesmit...


A spray arra volt jó, hogy ilyenkor befújtam egyet, és nem kívántam enni 6 után. Ehhez két hónap kellett, és mikor elfogyott a spray, a szervezetem addigra tökéletesen megszokta, hogy 6 után nem eszünk már. Most is mindjárt 11, és 6-kor ettem utoljára, csak vizet ittam azóta, nem vagyok éhes. És ennek már fél éve. Szóval nekem sikerült, és tartom is a súlyom, nem jött vissza semmi, és már a spray sem kell hozzá.


Jah, hogy milyen színű volt az üvegen a virág, sajna nem emlékszem rá :(

2011. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!