Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak zöldségen lenni mennyi...

Csak zöldségen lenni mennyi ideig birható?

Figyelt kérdés

Ha csak zöldséget eszek 1 nap de abból annyit, hogy jól lakok, akkor igy lehet fogyni?

Igazábol nem is annyira fogyokura miatt csinalom, hanem a bőröm elég ramaty állapotban van...Meddig tartható, hogy csak zöldséget egyek? (Max. reggel egy fehérjoghurt gyumolccsel.) A multkor láttam a Tv-ben, hogy Palik Laci semmi mást nem eszik csak zöldséget és gyümölcsöt, és napi 1x reggel valami tejterméket a fehérje miatt. és ez nála már igy megy 1 éve! Én ezt nem akartam elhinni, pedig a saját szájábol hallottam :O Lehetséges szerintetek?


2010. jún. 30. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint hülyeség. Ha egy éve nem eszik mást, csak zöldséget, akkor károsodik a szervezete is....nagy mértékben. Ha meg ramaty állapotban van a bőröd, akkor nem az a megoldás , hogy csak zöldséget eszel, mert lehet, hogy koplalásnak fogja fel a tested és löttyedt lesz még jobban. Fuss, ússz:) És szép lesz a tested! Hajrá!
2010. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt egyoldalú táplálkozásnak hívják és szerintem a bőrödön is inkább rontana + összeszednél egy jó pár hiánybetegséget ha semmi mást nem akarsz enni csak zöldséget!
2010. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is 1 év alatt rengeteg hiánybetegségnek ki kellett volna alakulnia nála.. hiába egészséges a zöldség+gyümi, de már korántsem tartalmaz annyi vitamint, mint régen, hála a tömegtermesztésnek.. én tavaly nyáron ettem csak és kizárólag salátát 2 héten keresztül, tettem bele néha tojásfehérjét, vagy fél konzerv tonhalat, de minden egyéb zöldség és gyümölcs volt. Szerintem amellett hogy kibírható, mivel akkora adagot eszel belőle amekkora jólesik, ráfér az emberre néha 1-1 hét ilyen, ha nem is fogyókúra szempontból, méregtelenítésnek.
2010. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig kibírod. Főleg ha keveset mozogsz.
2010. júl. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat en elhagytam a hust es ket evig nem ettem, a borom ocsmany lett. szerintem felejtsd el ezt a csak zoldseg dolgot. ne egyel tesztat, rizst es krumplit, meg kenyeret se, igyal sokat (ne cukros lottyoket hanem vizet), egyel sok zoldseget meg gyumolcsot es MOZOGJ!!!! ennyi. a hus meg kell es kesz.
2010. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kibirni kilehet birni, gondolj a vegákra


Viszont szerintem nem érdemes


A csak zöldségeket való fogyasztás során számos hiány képződhet, ez kinek hiányzik ? Persze , hogy lehet szedni különböző tablettákat, meg vitaminpotlókat, de minek/miért ? Azt gondolod könnyebben fogsz fogyni, ha csak zöldségeket eszel ? Akkor hadd segitsek egy picit


Ha már ennyire határozott ember vagy, hogy képes vagy lemondani egy bizonyos ételről/ételcsoportról azért, hogy fogyhass, akkor tanácsolnék valami sokkal jobbat Neked !


Hagyd el az édességet, a péksüteményeket, a burgonyát, pékárukat és egyéb lisztféléket. Ezek elhagyásával garantált a fogyás. Még a müzli is kerülendő, mivel a legtöbbje cukros.


Ne igyál csak vizet. Ezenkivül zöldség, gyümölcs, sovány hús és egy pár sovány tejtermék.


Bevállalnád ezt ? xP

2010. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ne tedd ki a szervezetedet csak egyoldalú táplálkozásnak. Kell mindenből enni csak mértékkel és nem mindegy hogy mikor. Ne aggódj én is hittem ezeknek és megcsináltam hogy 1 éven keresztül csak ezeket a zöldeket ettem meg gyümiket és megvontam magamtól amit szerettem...... igen szépen lefogytam.... De! egyáltalán nem érte meg... a szervezetem akkora hiányt szenvedet hogy félévig nem volt menstruációm, sápadt voltam, teljesen lebutult az agyam a kevés szénhidráttól, borzasztóan ingerlékeny voltam és gyenge, olyan voltam mint egy halálos beteg stb.stb.stb. ... szóval szerintem az ilyet felejtsd el szépen mert nem éri meg... Sportolj és egyél normálisan ennyi a titka! A finom falatokat meg tedd délelöttre:)
2010. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!