Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen táplálkozás mellett...

Ilyen táplálkozás mellett lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Sült krumpli, hambi, fánk, kakaós csiga és társaik. Évek óta ilyeneket eszek, mert ezeket gyorsan megveszem, és hazafelé menet bedobom (eszek rendes kajákat is, csak néha nincs időm meg energiám megcsinálni őket, és akkor inkább beülök a Mekibe). Mégsem hízok tőlük, pedig sosem sportoltam semmit, évek óta 63 kg vagyok (és 173 cm). Ha most elkezdenék mozogni, akkor vajon fogynék? Elég kevéske feleslegről van szó, de kicsit kiütközik a hasamon, mikor leülök (hurkák :D). Valaki aki ért hozzá, mit gondoltok?

2016. jan. 22. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit kérdése. Avagy lehet, de sokunknak nem érdemes. Egészség, jóllakottság vagy egyéb ok miatt változtatunk, nem azért, mert ne lehetne bármivel fogyni. Illetve nyilván van, aki azt hiszi, hogy speckó ételeket kell enni speckó elosztásban, de ez nem igaz.
2016. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szabi.L ***** válasza:

A külső az egy dolog, de attól még, hogy nem vagy kórosan elhízva lehet magas a koleszterin szinted, lehet magas a vérnyomásod stb.


A súly növekedéshez kalóriatöbblet kell. Ha 1000 kcal-ra van szükséged és te megeszel 900kcal mekis kaját vagy 900kcal csokit, akkor bizony fogyni fogsz. A kérdés csak az, hogy ez mennyire egészséges fogyás?

2016. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem túl egészséges ez az életmód, és próbálom is visszafogni a nasit meg a gyorskaját, de az utóbbi néha elkerülhetetlen nekem. Köszi a válaszokat :)
2016. jan. 22. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!