Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Táplálkozás Harcművész csak...

Táplálkozás Harcművész csak engem BORÍT KI IDEGILEG?

Figyelt kérdés

Bár elrejtette a nevét, 40 valahány %-áról és a tej-gabona ellenes fellépéseinek hála akárhol felismerem.


Miért nem fogja fel, hogy nem mindenki engedheti meg magának, hogy egész nap csirkét egyen, miért nem érti meg, hogy egy diák akit a szülők tartanak kajával nem várhatja el, hogy az egész család paleozzon, miért nem fogja már fel, hogy nem halunk meg a tejtől, meg mindenbe bele lehet kötni??? És ha én szeretem a tejet és nem iszok mert jaj az egészségtelen, aztán két nap múlva elüt egy kocsi áh na értitek mire akarok kitérni . Annyi mindentől lehet meghalni erre ő a tejre fogja a halálozások 99%-át. És minden kérdésnél ott van !


Kiakaszt :@


2015. jún. 5. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Kb annyira mint az ilyen kérdések.
2015. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én szeretem a stílusát. tápl h írj rám! kiváncsi vagyok a csillagjegyedre
2015. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak sz*rd le őt, és ennyi. :D
2015. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Ne törődj vele, csak feleslegesen idegesíted magad!


Tudom, ki az, s láttam már pár pofára esését is.:)

2015. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyszer kielégítőbb választ adott, mint itt bárki más. De abba nem volt "meghalsz a tejtől" duma, bár ez rám még igaz is lehet, mert tejérzékenységem ellenére falom mint az őrült az összes tejterméket! :D
2015. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Én bírom a stílusát... ráadásul full normális válaszokat ad. Mondom ezt annak ellenére, hogy egyszer én is összementem már vele. :D
2015. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha téged itt bárki is annyira kiakaszt, hogy kérdést kelljen kiírni róla, akkor nem vele van a baj, hanem veled, irány a pszichológus! Komolyan, mert ez a stroke előszobája...
2015. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilas
2015. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igazából először engem is idegesített, roppant idegesítő, amikor direkt bonyolult szakszavakat használ, amiket az átlagember nem ismer, csak hogy szakértőnek tűnjön a témában. Ezen a ponton szeretném megjegyezni, hogy ez azon LAIKUSOK módszere, akik próbálják elhitetni másokkal, hogy kompetensek egy bizonyos szakterületen, pedig nem.

Egyedül azon a ponton vált a szememben egy sokkal hitelesebb figurává, amikor kitett egy képet a testéről. Hát meg kell mondanom nem rossz, nem rossz, az még engem is elgondolkoztatott arról, hogy mégsem teljesen hülyeség az, amiről pampog.

2015. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Más kérdés ,hogyha téged idegesít a stílusa,és más kérdés ,hogy baromira igaza van.


Igyál nyugodtan tejet meg egyél gabonát. Igen,megértjük,hogy ez van otthon . De gondolom nem azért olvasgatsz a fogyokúrás témakörben mert 170 centihez 50 kiló vagy :) És ha tetszik ha nem,0 erőfeszítéssel nem lehet lefogyni.

Egyébiránt ha jól tudom nem testépítőétrendet szokott ajánlani,napi 1 kiló csirkével.Ha te ezt akarod belemagyarázni,akkor hajrá,csak nem igaz .


Egy jó kis egészséges étrendet ki lehet alakítani diákként is,semmivel nem kerül többe mint lisztes főzeléket meg kenyeret enni. Miről bezsélünk,amikor 300 ft egy kiló kenyér,és ugyanennyi egy liter tej ??? Ez lenne olyan baromi olcsó? Én napi ezer forintból étkezem és sosem vagyok éhes. Kenyérből egy kilót lazán benyomnék ,3 pohár tejet sem nagy kunszt meginni naponta,és akkor valami meleg kaja még seol nincs,vagy valami a két karéj kenyered közé.



Ha tehetetlen vagy te is,mint itt sokan,arról nem más tehet .Mellesleg ha egy anonim fórumon egy anonim tag kiakaszt ...

2015. jún. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!