Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 15kg-ot?

Hogy tudnék lefogyni 15kg-ot?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 19:20
 1/6 A kérdező kommentje:
175cm magas vagyok, 90 kg. valami diéta kéne + futnék mellette. tudnátok tanácsokat, tippeket adni? 19F
2010. jan. 5. 19:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ne egyél kenyeret és cukrot! garantáltat olvadnak le rólad a kilók:)egy hónap alatt 5:P
2010. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok,ezt a Rubint Réka tanácsolta amúgy:D:D
2010. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
helló én nem eszem 2 hete tésztát kenyeret, cukros szarokat max norbi pudingot és máris látszik, sok zöldséget egyél meg gyümölcsöt..
2010. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Ide is bemásolom, hogy sikerült nekem:

Szia!


Én 68-ról fogytam 54-re:

- mindennap 3 féle zöldség, 3 féle gyümölcs

(brokkoli, paradicsom, jégsaláta, fejessaláta, lila-fehér káposzta, répa, borsó, retek, uborka, narancs, banán, mandarin, grapefruit, szőlő, szilva, alma, barack, szóval amit eltudsz képzelni, lehet kombinálgatni, de a zöldségeket általában vegyesen ettem, összevágva vegyessalátának + ezeket szeretem csak :))

- napi két liter folyadék (ásványvíz VAGY zöldtea VAGY citromosvíz, semmi cukros üdítő, stb)

- szénhidrátokat amennyire tudtam, lecsökkentettem, inkább zöldségeket ettem helyette, ill. tészták helyett mindig rizs, vagy főtt krumpli és nagyon kevés kenyér-péksüteményről lemondtam

- napi min. 3x, de mégjobb az 5x étkezés (tízórai valamilyen gyümi, uzsonna valamilyen zöldség)

- zsírégetéshez az egyik legjobb az aerob edzés, vagyis mindennap sétálj legalább 40 percet folyamatosan, gyorsan-tempósan. Akkor a legjobb, hogy érzed, hogy felpörget, de még nem lihegsz, mint pl a futásnál. (Amikor még nem változtattam az étrendemen, csak gyors-gyaloglást csináltam, két és fél hét alatt lement 5kg.:)) Emelett az úszás is kímélő. :)

- Hetente csak egyszer állj rá a mérlegre.

- Naponta 1500-1600 kalóriát vigyél be! Ne koplalj, annak nincs értelme. :)

- Hús: én csak filézett csirkemellet eszek vagy halat. Ezt is leginkább pici olívaolajon teflonserpenyőben sütve.

- Cukrot száműztem, édesítőt használok, de azt is nagyon keveset. (Két liter teához pl 3-4 szem).


Remélem tudtam segíteni + ha valami még eszembe jut, vagy kimaradt volna, írok. :))

2010. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam a sétát és az úszást, mert a leányzónak térdműtéte volt, és ezek kímélőbbek, mint a futás. De tényleg hatásos, mert ezek a mozgások a zsírégetést segítik elő, míg a futás pl. állóképességet javít. (Egy edző mondta, elég durván hangzott, de igaza volt, hogy miért látunk annyi dagadt embert, akik több éve futnak rendszeresen... és teljesen igaz azokra, akik nem élsportolók, én is sokat futottam, de nem változott a súlyom, ugyanúgy nagy volt a hátsóm és a combom, majd jött a gyors séta, és láááám. :D)
2010. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!