Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hagyták anyámék, hogy...

Miért hagyták anyámék, hogy 150 kg-s legyek?

Figyelt kérdés
18/f

2012. okt. 3. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Tény, hogy anyukádéknak nagy felelőssége van ebben, de szerintem egyrészt senki nem kényszerített az evésre, másrészt olyan 14 évesen már megkérdezhetted volna, hogy normális-e a súlyod.
2012. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes kérdés, hogy miért hagyták, de ennél sokkal fontosabb, hogy válts életmódot, és kezdj el lefogyni minél hamarabb!
2012. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
15 évesen megkérdeztem és 3 éve próbálok lefogyni, de nem megy. Nem támogatnak és amikor a súlyom valahogy feljön (mint téma) annyit bírnak kinyögni "mennyek futni". Régebben azt mondták, ha szerelmes leszek lefogyok. Mára rájöttem, hogy ételfüggő vagyok, mert, ha eszek akkor lenyugszom. Ha nem eszem ideges leszek és legszívesebben neki mennék valkinek.
2012. okt. 3. 13:00
 4/22 A kérdező kommentje:

*valakinek

Sosincs itthon normál étel, szüleimmel képtelen vagyok beszélni normálisan. Minden elől kitérő választ adnak, vagy csak bólintanak és minden megy tovább. Orvos is annyit mondott ne egyek ennyit.

2012. okt. 3. 13:01
 5/22 anonim válasza:
21%
Figyelj! Ha ételfüggő vagy ne a szüleid hibáztasd! A szülők szeretnék megadni gyerekuknek a leheto legtobbet. Ez abban is megnyilvánulhat, hogy szeretnek jóllakatni téged, ez boldoggá teszi őket. Mellesleg ennyi túlsúllyal már kezdened kéne tényleg valamit, mert nem biztos hogy még sokáig élsz.
2012. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyszer lebírtam fogyni 120-kra, 138 kg-ról. Azóta +12 kg jött fel, 150 kg lettem. Próbáltam koplalni, 4 napig bírtam. Fogytam 3 kg-t. Próbáltam azt is, hogy csak normális ételeket ettem, de az ont olyan mint a koplalás, mert sosincs itthon normális étel. Próbáltam a kisebb adagokat, de, ha valami édeset eszek akkor elborul az agyam és addig zabálok amíg van mit.
2012. okt. 3. 13:04
 7/22 anonim válasza:
100%
Orvoshoz kéne fordulnod mihamarabb, mert ez eléggé aggasztónak hangzik így...
2012. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Ha nem eszem ideges leszek és legszívesebben neki mennék valkinek."


Bokszedzés. Ezen kívül tényleg nem lehet jobb tanácsot adni neked, mint hogy egyél kevesebbet, és mozogj többet. Felnőtt ember vagy már, lehet, hogy a szülők elkúrták a dolgot, amikor gyerek voltál, de most már csak rajtad áll, hogy változtass rajta.

2012. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Szedj fel egy dagadt kung fu mestert!
2012. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
6%
Vagy menj el sumó-zni! Vagy minek nevezik azt a japán dagik-sportját, ahol kifejezetten szükségesek a kilók. A mozgás ott is meg van!
2012. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!