Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kell pontosan ezt az...

Hogyan kell pontosan ezt az ún. :"lefogyni agykontroll technika segítségével" dolgot csinálni? Mi a lényege?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

ha egyedül csinálod, akkor míg eljutsz odáig, hogy elkezdhesd alkalmazni fogyásra, az több hónap, amúgy egy néhány hétvégés, viszont drága kurzuson megtanulohatod ugyanazt.

de ha nem akarsz több 10ezret kifizetni rá, akkor vedd meg valhol Jose Silva: Agykontroll és Gyógyíthasz című könyveit, azokban más technika van leírva, mint amit a kurzuson használnak (pl alfa állapot eléréséhez könyvből tanulva kell jópár hét, kurzuson pár óra)

2009. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
miez a baromság? arra gondolsz, hogy lefogysz és akkor lefogsz fogyni??
2009. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

szerintem ez nem normális, egyszerűen egyél kevesebbet oszt kész..

b@sszus minek ennyit agyalni ezen??

2009. máj. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Az agykontroll lényege a "gondolat-nagytakarítás", azaz hogy a pozitív és negatív gondolatok is irányítják a tested működését, a szokásaidat, ezáltal a sorsodat is.

Vagyis olyan gondolatokat kell "beprogramoznod" magadnak, mint pl. "egyre vékonyabb vagyok", "a testem égeti a zsírt", "az édesség helyett gyümölcsre vágyom" stb. Száműzd az olyan mondatokat, mint "én sose fogok lefogyni". Ne mondj és ne is gondolj ilyeneket!

Nagyon jó technikák ezek, de önmagában ez kevés a fogyáshoz, helyes táplálkozás és mozgás kell hozzá, de hogy legyen elég akaraterőd, abban pont segíthet!

2009. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

gondolat nagytakarítás, elmetükre technika, programozás

keress rá a neten, nagyon sok idő lenne elmegyarázni az elmetükrét, az előzőket látom már megtették.

én nem használtam fogyásra, de sok ismerősöm mondta, hogy fogyott ezzel a módszerrel.

2009. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kérdezőnek nem az volt a kérdése, hogy "mi a véleményetetek az agykontrollról?", hanem azt, hogy hogyan fogyhat le vele. Ezért ne fikázd az agykontrollt addig, míg nem próbáűltad...Rendben?
2010. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
semmi
2023. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!