Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az étrendem? Így...

Milyen az étrendem? Így fogyni fogok?

Figyelt kérdés

Reggelire 50-70 g rozskenyér/tk kenyér + cs.mellsonka + saláta

10 órai: gyümölcs (2-3 narancs vagy 5-6 mandarin)

Ebéd főleg cs.mell vagy hal, köretet nem eszek hozzá, tészta heti 1x van, abból nem eszek meg 100 g-ot.

Uzsi 50 g túró vagy egy kis pisztácia, stb

Vacsi rántotta 3-4 tojásból (zsiradék nélkül) vagy 250 g túró


Napi 35 perc sz.bicikli 30 km/h sebességgel (néha nem minden nap jön össze, pl amikor rosszul vagyok - akkor nem..)


2011. febr. 25. 12:22
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%
ha valaki szépen mondja hogy egyél vajas kenyeret azt megfogadod? igaza van! nyugodt lehetsz benne hogy 1000x többet tud mint te! leppurd is normálisan írt,fogadd meg,és kész! h
2011. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
55%

húúha micsoda viták :(

Azt tanácsolom, hogy biciklizz minél többet, próbáld ki úgy hogy 30mp normál, 30mp gyors tempó, lehet először nem fogod bírni 35percig, de minden alkalommal egyre és egyre tovább fogod bírni.(Én már 1 óránál tartok)Azt hiszem ez az intervallum tréning.

Folyik rólam a víz már 10perc után, csak a zsírégetés sajnos 20perc után indul be addig csak a vizet izzadod ki.

Nem is kell minden nap tekerni, hetente tarts minimum 2 nap szünetet, én pl. szerdán és vasárnap pihenek.

Bár nem értek hozzá de nekem sikerült így fogynom hetente 1 kg-ot mellette vissza fogtam a kajálást mert hatalmas adagokat ettem :(

Szerintem túl keveset eszel és azért nem bírod a biciklizést(bár ezt nem tudhatom)

Ebédre mindíg egyél levest mert telít és kell a sok folyadék(pl zöldségleves)ebédkor és vacsira is köretnek egyél mindig zöldséget és hetente párszor mehetne kevés rizs is! Kell a sok rost és vitamin, délelőtt és délután is egyél gyümölcsöt nyugodtan!

Legtöbbször 17:00 és 18:00 közt szoktam biciklizni vacsi előtt, hogy ne üres gyomorral feküdjek le, de lehet ha tekerés előtt kb fél órával vacsizol tovább fogod bírni a biciklizést.

Remélem tudtam segíteni :)

(23/62kg)

2011. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%
baromságokat nem kéne tanácsolni!
2011. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
28%

Ezeknek ez a hasznos válsz...

És hátha ezeket nem törlik, mint itt a válaszok 90%-át... Jobb, mint egy diktatúra :D

2011. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Kedves vki aki itt durrogsz.. A saját tapasztalatomat csak elmondhatom.Kíváncsi lennék te milyen tanácsokat tudnál adni,várjuk nagy szeretettel ,írd le te hogyan táplálkozol és mit mozogsz!
2011. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
nem lehet gyümölcsöt enni fogyó alatt?? ez is értelmes válasz ám!!! végülis nem kell a sok rost meg vitamin....
2011. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%
A gyümölcsbe nem a vitamin a sok hanem a cukor! Cukor mehet a diéta alatt okos?
2011. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

És élete végéig diétázni fog szerinted?

Olyan életmódot válasszon és evési szokásokat amit nem addig csinál ameddig lefogy hanem akár élete végéig! Egy dietetikus körbe röhögne !!

2011. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%

milyen dietetikus? aki a 90 napos diétát kitalálta?

vagy aki orvosilag és szakmailag támogatja a hazug,nyerészkedő rubint f@szomat? hadd röhögjelek én körbe téged! elárulnád hogy véleményed szerint egy embernek,aki heti 3x mozog,mennyi c vitaminra van szüksége 1 nap? ja igen csak addig kell diétázni amíg lefogy,utána újra lehet enni a szemetet!

2011. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

pont hogy ellene vagyok ezeknek a csoda diétáknak és a dietetikusok is !!

nem olvastad el rendesen a 2. mondatomat hogy nem addig kell diétázni míg lefogy hanem életmódot kell váltani erre az utolsó mondatodba meg hülyének nézel amikor ezt mondom én is...

2011. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!