Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy napra jó ez? Továbbá mi a...

Egy napra jó ez? Továbbá mi a véleményetek erről? + ajánlanátok vmit, hogy mit változtassak, ha nem jó?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 főttojás + 1 félszelet piritós fokhagymával margarinnal + fehérjeturmix (1teáskanál + 2dltej)


Ebéd: fél pizza, aminek a kalóriatartalma 315kalória + hagymás-paradicsomos-salátaleveles saláta


Vacsora: 2 marék dió, ugyanolyan fehérjeturmix


Emellé 2l enyhén citromos (igazi citrommal) víz és fél l cukor nélküli zöldtea


18 éves vagyok, 160cm és 55kg. Szedek Béres cseppet és C-vitamint + még megennék az étkezések között tízóraira és uzsira 1-1 almát, és estefelé nyomnék 1 óra kardiot meg egy kis hastorna és fél óra hullahoppkarika.


2010. dec. 23. 23:17
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

reggel a tojás jó de inkább csak a fehérje(abból mehet több is én 10alatt nem szoktam megállni)meg zab/pufirizs.Ha fehérjeturmixot iszol reggel akkor a tojás nem kell.

A tejet dobd ki a francba.Vízzel igyad és 2 kanállal.


A főétkezéseidet próbáld meg húsokból megoldani.Csirke,pulyka,hal.Köretnek krumpli,rizs


A második fehérjeturmixot edzés után idd.Az aerob(remélem a kardió elírás volt)reggel jobb lenne.

Lefekvés előtt soványtúró mehet meg 2 kanál lenmagolaj.

Nem írtad mi a célod fogyás,súlytartás(gondolom ez) vagy hízni akarsz.

De ezek elég tiszta kaják tehát a ch mennyiség variálásával bármelyik elérhető

2010. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
nemtudom testépítők pl mint az utolsó válaszoló miért nyomják ennyire a tojást,fehérjeturmixot stb.mert mondok vmi érdekeset:én is vegetáriánus vagyok,de a tojást utálom.tejet nem iszok mert rosszul vagyok tőle,és ritkán eszek tejtermékeket.mégis eléggé izmos vagyok!eddzem és izmosodok...és nem nyomok szar fehérjeturmixokat.na ez szerintetek hogy lehet?-.-
2010. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
ja!és kedves h4xOr olvasd el mielőtt válaszolsz rendesen a kérdést mielőtt válaszolnál,mert a kérdező is vegetáriánus,ami azt jelenti,h NEM eszik húst,tehát nem tudja a főétkezést húsfélékből megoldani...de látom te nagyon azt hiszed,h a te étrended egészséges,pedig nem az:D
2010. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
bocs elírtam..
2010. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

hmm eléggé megoszlanak a vélemények, picit összezavarodtam:D

55kg-os 165cm-es lány vagyok. kell az a két kanál fehérjepor? teáskanál, leveseskanál? ja és húst tényleg nem eszek semmilyen formában, úgyhogy légyszi azt ne írjátok. a cél igazából a fehérjepótlás és kismértékű fogyás, nem ddrasztikus 2-3 kg-nak örülnék szép lassan.


és még annyi, hogy ha úgymond fehérjediétázok, akkor egésznap csak a por?? végülis étvágyam nincs menne, de az azért elég durva, nem?

2010. dec. 24. 18:43
 16/42 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen port vettél de kell hogy legyen benne adagolókanál.

Ha nem eszel húst növényi fehérjére cseréled azt kész.Egyértelmű hogy a hús a fehérje miatt van benne.Helyette szója azt kész,hüvelyesek,olajos magvak azt kész.

Étrendkiegészítőből nem fedezheted a napi szükségleted mert az kiegészítő.

A csak fehérjebevitel meg hülyeség.Ch is kell.Azzal kell játszani hogy jó legyen

2010. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

ma 16:01


ez meg úgy lehet hogy megnézném a te izmosságodat...És valószínűleg röhögnék 1 jót hogy te izmosnak hiszed magad.Azért mondjuk ezeket mert így kell enni és kész.Alternatívák vannak de ez a legjobb.Nem véletlenül találták ki olyanok akik ebből élnek,ez a versenysportuk alapja.A testépítők ebben a világ legjobbjai.

A commneteket nem olvastam el mert leszarom őket.Csak a kérdést.A vegetarianizmust meg nem kalkuláltam bele mert az ember mindenevő.Nem csak növény vagy csak húsevő.Az 1 dolog hogy el is "vegetálhat" csak az egyiken.

De fentebb nem étrendet csak 1 sablont írtam amiből látszik hogy mikor miből kell bevinni ami ízlás szerint módosítható

2010. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:

"A commneteket nem olvastam el mert leszarom őket"


Mi is téged :D.


"ez meg úgy lehet hogy megnézném a te izmosságodat"


Nézegesd a magadét.


"És valószínűleg röhögnék 1 jót hogy te izmosnak hiszed magad"


Én meg röhögok egy jót, hogy okosnak hiszed magad.

2010. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

nekem nem kell itt írogatnom hogy izmos vagyok ahoz hogy tudjam magamról mint a szerencsétlennek akinek válaszoltam.

Az hogy te leszarsz nem érdekel mert gondolom te is valami elhízott hájpacni vagy.

És akinek az abszolút nullánál több az iq-ja az nálad okosabb.Leírtam 1 sablon étrendet és a hozzád hasonló szardarabok egyből kisírják a kis szemeiket mert az egyből nem tetszik ha valamiért tenni is kell.

90naposkutyaf*sza meg sóhernorbiápdét egyszerűbb

De mivel én ebből élek (többek között) lehet hogy 1 kicsit jobban értek hozzá mint te

De ilyenkor elgondolkodok azon hogy te vagy a hülyébb.A másik idióta amelyik az adipexről papolt vagy a harmadik amelyik a mustáros diétáról

2010. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Ez a nektek való diéta!

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__10..

A napi 1 tojásos meg bekaphatja a hülyeségével együtt!

2010. dec. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!