Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinalok rosszul? Vizivass...

Mit csinalok rosszul? Vizivassal elrintok mindent?

Figyelt kérdés

Csak 10 kilot szeretnek lefogyno a 54 centimhez irto sok sajnos a 65 kilo, nem is erzem magam jol.

Egy hete odafigyelek magamra kevesebbet eszem, mozgok tobbet, de ma sok vizet ittam es a merleg meg tobbet mutat mint eddig, 66 kilot is mutat este a merleg :(

Mit csinaljak?


máj. 10. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi az a sok víz? Totál értelmetlen rengeteget inni, sőt, káros is lehet, és szintén totál értelmetlen naponta méredzkedni.
máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

2 litertol nem iszok tobb vizet.. ezelott nem sokat ittam...

A merleg mikor mutat eredmenyt?

máj. 10. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A hetenkénti méréssel nem izgatod magad a kilengéseken. Ha nagyon követni akarod, akkor hetente kétszer.
máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A víz nem hízlal, max azért mutat többet a mérleg mert sok benned a víz. De amúgy a 2 liter teljesen normális mennyiség.

1 hét az még semmi, sokaknak hetekbe telik míg egyáltalán beindul a fogyás.

máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell minden nap monitorozni magadat. Elég heti egyszer is.
máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Este a legtöbb ember nehezebb, mint reggel, mert reggelre kicsit ki szoktunk száradni. A víztől nem fogsz hízni. Nyilván ha ki vagy száradva, akkor 1-2 kilóval kevesebbet mutat a mérleg, mintha eleget innál. De kiszáradással pár kilónál többet nem lehet "fogyni", ami amúgy is azonnal visszajön ha iszol, és a kiszáradt állapot nehezíti a valódi, zsírból történő fogyást. Ha túl sokat iszol, azt órákon belül kipisiled. Extrém sok víztől (pár óra alatt 3-4 liter mondjuk) lehet csak bajod.
máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A mérleg azert mutat tobbet mert tobb benned a viz. De az nem hizas. Hanem viz.
máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A vízzel semmi gond, attól nem fogsz hízni, nincs benne kalória. Azért mutat többet a mérleg, mert még nem emésztődött meg teljesen az aznapi étel, plusz benned van a víz is, amit megittál.


Csak hogy lásd, itt a saját példám. Egyik este (19:30 körül) 113.7 kg voltam, másnap reggel már csak 111.7 kg. És csak aludtam éjszaka, semmi több. (Ez csak kíváncsiság volt nálam, alapból nem szoktam így méregetni magam.)


Viszont tényleg nem szabad magad folyamatosan mérni, mert csak kikészíted az idegeidet. Nap közben állandóan ingadozik a súlyod. Ezért is érdemes csak reggel mérni, még reggeli előtt. Az nagyjából valós eredmény, de ahogy írták, kimegy belőled minden víz, így akár rá is számolhatsz plusz fél kilót a mérleg által mutatott értékre, a víz visszapótlására.


Kitartás, sikerülni fog, de ne kínozd magad feleslegesen! :)

máj. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat 🌞
máj. 11. 07:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!