Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt belefér?

Diéta alatt belefér?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem a diétát...Egész hamar elhagytam mindent...VISZONT! Néha-néha megeszek egy csokit...jól esik a lelkemnek.Múltkor volt muffin is itthon...nem bírtam ki,és muszáj voltam enni belőle(ezek ilyen kosebb méretű muffinok) megettem belőle kettőt is...Utána esküszöm,hogy nagyon jól esett.Sajna elég édesszájú vagyok.Aztán most volt itthon mirelit pizza...ettem egy kicsit belőle...szóval,ha néha,néha mértékkel bűnözök az mennyire fér bele? Mert azt tudom mondani,hogy ÍGY tudom tartani a diétát,máshogy nem menne...Ez mellett van,hogy laza 2 órát sétalok is.
ápr. 27. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Belefér. A mértékre kell fogyelni. Illetve hogy ha amúgy 4 étkezésed van de megettél egy muffint akkor azon kivul csak 3 legyen. Meg jobb ha a muffin melle megeszel egy kis tanyer gyumolcsot.

A mirelit pizzabol ket szelet szuper ebéd lehet ha melledobsz egy nagy adag saláát sok zoldsegbol

ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne diétázni róbáj, hanem életmódot váltani. Abba pedig egy kis öröm is belefér. Próbálj meg 80-20% -os arányt tartani, azaz 80%-ban egyél egészsgesen, 20%-ban pedig mehet az, amit megkívánsz.
ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal semmi baj nincs, hogy eszel kisebb mértékben ilyesmit is. Az aggasztó, hogy ennyire problémának látod. Nem az. Tarts mértéket (te tartasz is), és nincs vele gond. Nem írtál sok részletet, de az a benyomásom, hogy túl szigorú vagy magadhoz és fölöslegesen szorongsz ezen a témán. Ha úgy gondolod, hogy igen, mert te "ilyen vagy", akkor tudd, hogy ezen lehet változtatni. És kéne is, mert nem vezet jóra ez az életfelfogás. Akár pszichológus segítségével, akár ha magad utánaolvasol (ami azért nagy meló).
ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszámolod a kaloriakeretedet akkor ehetsz, ami belefér. Ha azon felül eszel hosszútávon, akkor nem fogysz.
ápr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, nem diétázni kéne, magyarul éhezni úgy, hogy sóvárogni kezdj, hanem bevinni változatosan a szükséges kalóriát. Mit eszel egy nap?
ápr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezek beleférnek, persze, én is eszek ilyeneket diéta mellett (-11 kilónál járok). A mérték a fontos, én kalóriát számolok, nekem segít mértéket tartani.
ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
"Egész hamar elhagytam mindent" mármint mit? Ha itt a lisztre, cukorra, zsírra gondolsz, akkor nagyon rosszul gondolkodsz. Nem kell semmit sem elhagyni, csak kaloriakereten belül táplálkozni. Persze célszerűbb, ha 200 kcal zöldségestálat eszel 200 kcal maréknyi krumplipüré helyett, mert jobban el fog telíteni hosszútávon.
ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én "diétáztam"akkor a igyekeztem azért normális ételeket enni, a kalória deficitre figyeltem, sokat mozogtam, de minden további nélkül ettem mindent, csak nem 3 három kakaós csigát reggeliztem minden nap, hanem ettem egy túró rudit, pár kocka étcsokit, egy fél szelet sütit,stb.stb, persze a kalóriakeretbe beleszámolva.Teljesen jól viseltem és fogytam is.
ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Diétázni szeretnék mindenképp,hogy a felesleges zsír lemenjen rólam.Hiába csinálom azt,hogy eszek mindent ugyan úgy,de számolgatok,és mozgok...ugyan úgy lesz hasam.És én lapos hasat szeretnék.Viszont így,hogy néha bűnözök nem tudom mennyire érem majd el,amit szeretnék.
ápr. 28. 13:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány kiló, hány centi, mit eszel?
ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!