Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mybodygallery.com-on szerint...

A mybodygallery.com-on szerintetek sem igaziak a megadott adatok?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem ismerné,ez egy oldal, ahová bárki feltöltheti aktuális súlyát/magasságát képekkel. A képeket elnézve szerintem nem valódiak az adatok. Legalábbis hiába tudunk eltérően kinézni ugyanannyi súllyal, valahogy fura nekem. Szerintetek?


[link]



ápr. 23. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igenis reális, csak a legtöbb embernek nehßez belátni, hogy hiáva kevés a kiló, attól még lehet formátlan
ápr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán erre gondoltam,hanem pl a 73-80as kategóriában sokkal magasabbnak kéne lenniük mint a megadott adatok. Én a saját 168ammal néztem
ápr. 23. 08:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan köztük ami irreális, pl egy 165/90-es nő, aki normál testalkatúnak néz ki, még csak nem is különösebben izmosnak. De azért a többség szerintem stimmel, mások vagyunk. Ez jól rávilágít arra, hogy miért nem lehet érdemben válaszolni a "hány kilonak kéne lennem" kérdésekre.
ápr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valódi. Én kipróbáltam a saját adataimmal és olyasmi alkatok jöttek ki, mint én. Van, aki izmosabb, van, aki nem izmos. Meg nyilván maga az alak más, így nem lesz senki sem pont ugyanolyan azért, mert a súly és a magasság kb. egyezik.
ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját adataimat beírva a legtöbb jónak látszott. Egyedül a 170 cm 70 kiló és 44-es ruhaméretet nehéz elhinnem.
ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!