Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet valaki kövéren boldog?

Lehet valaki kövéren boldog?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy manapság mindenki rengeteget foglalkozik a külsejével, ezen belül is a súlyával, hogy mikor hány kiló volt, mit eszik és nem eszik meg...stb. Szerintetek van olyan, aki kövér, megeszi amit csak megkíván és közben jól érzi magát a bőrében?

ápr. 22. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Persze
ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
A boldogság belülről fakad. Gyakorlatilag a belső harmóniát jelenti.
ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
84%
Jelen. 😊
ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Én boldogabb voltam kövéren, sose gondolkodtam azon ez most mennyi kalória és mennyire hízok még vagy ilyesmi, bármit bármikor megkívántam megettem. Amióta foglalkozok ezzel hogy jaj nehogy több legyek mint 60kg sokkal rosszabb...
ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kövéren is lehet boldognak lenni, hisz ahogy a 2. válaszoló is pedzegette, a boldogság egy elképesztő komplex állapot. Az más kérdés, hogy ha a kövérségből adódóan előbb-utóbb egészsügyi problémák lépnek fel, akkor mennyi ideig maradsz boldog.
ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy kicsit bonyolultabb. Ha túlsúlyos vagy elhízott és ezzel a "megeszik amit megkíván" módszerrel folyamatosan tovább hízik, annak előbb-utóbb egészségi következményei lesznek. Ha levágják a lábát a cukorbetegség miatt vagy simán csak nem bírja a szíve, ízületei, akkor valószínűleg meg fogja bánni az addigi életmódját, tehát ha addig boldog is volt, utána már nem feltétlenül lesz az.


Ha arra gondolsz, hogy nem nádszál vékony, de még az egészséges kategória közelében van és többé-kevésbé tartja a súlyát, de anélkül, hogy túlizgulná az evés témát - na, ilyen van bőven.

ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet. De amikor jönnek az egészségügyi problémák, akkor már valószínűleg kevésbé lesz boldog.
ápr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sosem lesz 100%-ban boldog, mert előbb vagy utóbb, de jelentkezni fognak a kövérség egészségügyi gondjai.


A legtöbb magyar pedig elhízott és túlsúlyos.

ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha szeretik,akkor lehet boldog.Volt extrém kövér kedvesem,de boldog volt velem,mert érezte,hogy imádom.Pedig voltak kisebb egészségügyi problémái.
ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem igen, én is kövér vagyok és boldog. Az csak egy nagy plusz hogy nem kell figyelni arra hogy mit eszek:)
ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!