Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel mennyi kalóriát égethete...

Ezzel mennyi kalóriát égethetek el?

Figyelt kérdés
Naponta szoktam kb 15 percet zsákolni(boxolni) 2 perc zsák 1 perc pihi. Utána erősítéseket végzek, 5-10 perc ugrálókötél, árnyékolás, fekvőzések az edzés végén meg 10 percet “lépcsőzök”, felfele gyorsabban lefele lasabban. Ezzel 100 kalória meglehet? Kb 35-40 percre jön ki a vége

ápr. 21. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel 100 kalória meglehet?"

Minden bizonnyal.

ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a céltalan össze-visszaság szerinted mennyi ideig fenntartható? Mennyi idig lesz ehhez humorod?
ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát már 2 hónapja tolom, de nem untam még meg.. szeretem a boxot, és egyre erősebb is vagyok ettől. Lábmunkám is sokat javult, miért lenne céltalan?
ápr. 21. 20:35
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Most még nem tűnik annak. Majd térjünk rá vissza 2 év múlva.
ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

#4 Én 3 évet jártam boxterembe zsákolni, erősíteni, ugrókötelezni.

Jó kis stresszlevezető volt nekem.

ápr. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sportórával merem az edzéseimet (mielőtt bárki beszólna rá, ez nem egy kínai gagyi,valóban a valósághoz közel kalkulál, sokkal alacsonyabb értékeket hoz mint más órák). Nekem egy hasonló jellegű itthoni edzés kb 140-180 Kcal között van, intenzitástól függ. 52 kilós nő vagyok, egy nagyobb darab embernél ez nyilván több.
ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia #6 hol lehet olyat venni és mennyibe kerül? Mennyire számít pontosnak vagy levonsz belőle valamennyit? Egész nap lehet hordani, hogy az egész napi mászkálást, bevásárlást, kutyasétáltatást stb is mérje vagy az nem releváns?

Köszi, ha válaszolsz és bocsi az offért.

ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, egész nap hordom, nálam is van kutya, mindent mér. A segítségével sikerült gyönyörűen lefogynom. :) Ez egy Garmin óra, rengeteg típusa van, sajnos elég drágák. Nekem egy drágább típus van, de egy belépő szintű is jó erre, illetve mivel nagyon jó minőségűek hosszú évekig, használtat is érdemes nézni belőle. Olyan 40-50 körül használtan már lehet találni jót.
ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszi, nekem ez sok.
ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7

Egész napi mászkálásra jó lesz bármilyen olcsóbb okosóra, amiben van lépésszámláló..


És nem, a 6# által írt óra sem csodaszer attól, hogy 50e forint.. Nekem Samsung galaxy watch 5 prom van, ami +150e forint, mégsem hiszek neki..

Okosóra = lépésszám, pulzus, ennyire jó az összes egészségügyi szempontból.

ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!