Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória volt a mai napom?

Hány kalória volt a mai napom?

Figyelt kérdés
reggeli:2.5 párizsis zsemle vajjal paprikával,ebéd:3 párizsis kenyér majonézzel,kecsappal,vacsora 6 Nutellás palacsinta és rakott kelbimbó majonézzel.
2010. okt. 7. 23:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Basszus ezeket ugye csak viccnek írod? Mi az, hogy párizsi, majonéz, meg nutellás palacsinta? Ez nem táplálkozás, hanem nyalánkságok. Összeségében 0, azaz nulla, amit ettél és ezt te is tudod!
2010. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
nem vicc. 190cm/80kg
2010. okt. 7. 23:35
 3/29 anonim ***** válasza:

Kedves első hozzászóló!

Nem értem, mi ezzel a bajod? Rendesen evett. Nézd meg a magasságát, és a testsulyát. Teljesen jó. Nem értem, minek huhogsz?

2010. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%

23:44: Mondj egyetlen egyet is, ami ebben jó volt.

Meg mi az, hogy nézzem meg a magasságát? Aki magas az ehet nutellás palacsintát is vagy mi?

2010. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
attól, hogy fogynia nem kell, még nem kéne szemetet egyen...de amúgy kalóriában keveset evett ehhez a testtömeghez és magassághoz....
2010. okt. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
kcal.hu
2010. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit már idegesitő, hogy mindenre ami nem csirke vagy saláta azt mondjuk, hogy "nulla értékű"

Kérem szépen, én kicsi és tini koromban kaptam csokis kenyeret is, pizzát is, szalmakrumplit is, kólát is, ÉS a szüleim orvosok ! Úgyhogy hagyjuk már az ilyen felesleges okoskodást, egy ember se él úgy ahogy a tudományos könyvek megkövetelnék vagy aki azt teszi, hát az minden jóból kimarad. Illetve ne feledjük, hogy : orvosilag pl. amiután valaki húst eszik 4 óráig tilos lenni vizet inni. Na kidőlt a szemetek ? Igen, jól olvastátok. De valaki szerintetek betartja ? Nem. Valakinek lett valami baja, hogy a marhasült után egyből felöntött egy pohárral ? Nem. Úgyhogy szerintem fejezzétek be ezt az idealizálást, úgyse követi senki se pontosan az ilyen iratlan szabályokat, csak mindig van 1-2 okos aki vizet prédikál, bort iszik.


Ami a napodat illeti, kedves kérdező: átlagos volt kajálás szempontjából. Se nem rossz, de se nem kiváló. A rakott kelbimbó jó ötlet volt befejezésül.

Összesen olyan 1300-1500 kalóriára saccolnék.

2010. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
15:02 köszönöm szépen a választ ment a pont:) 23:49,07:34 érdekelne hogy ti miket szoktatok enni:)
2010. okt. 8. 15:20
 9/29 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a rossz a nutellás palacsintában? Vagy mi a rossz a párizsis zsemlében?

Az én reggelim ált. 3 kifli+fél l tej. Ebédem : közüzemi, ami belefér.+ sütemény+ gyümölcs. Vacsorám: felvágott, kenyér, tej. Vacsora után nasi kb 25 dkg savanyúcukor, csoki, éjfélkor fagyi. 161 cm vagyok, és 58 kg. Ezek mellett egész nap szabadban vagyok, és dolgozok amíg látok. Éjjel alszok, mint a tej.

2010. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, 07 34-es. Nem értem a felsoroltakból, mi a szemét, és te mit eszel, ami nem szemét? Hogyan mondhatod, hogy más szemetet eszik? Ki vagy Te?
2010. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!