Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy csomag fagyasztott...

Van egy csomag fagyasztott surimi-m, hogy készítsem el diétásan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon belelendültem a diétába, pár hete elég intenzíven csinálom, 40 kg-t szeretnék leadni. A fagyasztóban találtam egy csomag ilyet:


[link]


Hogy készítsem el, hogy diétás legyen? Arra gondoltam, hogy összerottyantanám fokhagymával és parajjal, köretnek pedig egy kis basmati rizs.

Google nem a barátom, a netes receptek nem tetszettek annyira. Tudom, hogy minden beilleszthető az életmódváltásba, de nyárig szeretnék szép eredményeket elérni.


2022. márc. 20. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Salatalevelve light majonez, surimi beleteker e. Vagy veszel kinAi zacskos levest, tesztat kidobod vagy csak keveset raksz bele es felturbozod ezzel es zoldsegekkel.
2022. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Humor Herold ***** válasza:
100%

Hát ehhez köretként ne nagyon tegyél se rizst, se más komolyabb szénhidrát forrást.Alapból is magas a szénhidráttartalma.

Én zöldségkeverékkel enném meg.

2022. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsinálnám sushinak, mellé saláta.
2022. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jégsalátával, paradicsommal tök jó lesz! Fokhagymásan lepirítanám felkarikázva egy kicsit, így az a 2 evőkanálnyi olivaolaj elég is dresszingnek!
2022. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Uuhh mindegyik nagyon jól hangzik, köszönöm nektek! Még nem tudom, mi lesz a vége :)
2022. márc. 20. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Hát a rizs mint fogyókúra eléggé érdekes.


Én a surimit annyira nem szeretem de fokhagymásan jó lehet kísérletezni lehet még szojaszosszal de kevéssel és chilivel, mellé fokhagymás brokkoli , és oolong tea. :)


Holnap meg is csinálom ami van itthon :)

2022. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Néha eszem rizst, de csak ebédre a hús mellé, egy 100 grammos zacskót megfőzök és 3 napra beosztom.
2022. márc. 20. 22:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a rizzsel, csak nem kell mértéktelenül enni.
2022. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

na ennek örülök ha így van..

nekem nem jött be, kb 4. éve vagyok lefogyva, ezt gond nélkül tartom, közben volt egy műtétem 6 hónapos fekvéssel, rehabilitációval, és közben jókat kajáltam és így se híztam el, nyáron eljárok lángosozni barátokkal szóval tudok rendesen étkezni, de ehhez nekem nekem a rizs a "csalás" kategória..


De akkor örülök ha másnak a rizs a fogyás része, akkor jó ha megesszük és elfogadjuk hogy nemsokára megint éhesek leszünk közben nem kevés kalóriát és szénhidrátot vittünk be, és nyavajogni akarunk hogy de nehéz a fogyókúra.


nekem legalábbis

2022. márc. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én keretemben pl 170gr CH van, bőven belefér ebédre az 50gr basmati rizs 175 kcal 39gr CH, ami kicsit lassabban szívódik fel (ebben a salátán lévő magok is segítenek amúgy), mint a rendes.

Lehet hogy neked a lowcarb jött be, de nem mindenkinek, nem az az egyetlen járható út. Amúgy én se eszek minden nap rizst.

2022. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!