Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egyik nap egész nap nem...

Ha egyik nap egész nap nem ennék semmit csak hogy ezt megehessem akkor ez még így beleférne így is a kalóriamba?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretnék megenni a pizza fortenal egy 24cmes sonkas kukoricas pizzat És ha egyszer egész nap nem vennék semmit csak azt, akkor úgy még mindig a kalória keretemen belül maradok? És kérlek most ne írjátok azt hogy egy naptól nem fogok hízni stb. én ezzel a pizzával is kalória keretem belül szeretnék maradni ezért gondoltam erre.

vajon hány kalória lehet ez a pizza ?ők se tudnak kalóriaértéket mondani rá.

Ez a kicsi 24 cm-es sonkás kukoricás, Amit online nem lehet kapni csak ilyen pizza Forte bárokba


2020. jan. 1. 16:15
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsanat elirtam, nem vennek hanem ennek*
2020. jan. 1. 16:16
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Mivel nem tudjuk, hány kalória a pizza, és azt sem, mennyi a kereted, nem lehet válaszolni.
2020. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Úgy tudom, egy 32 centis pizza kalóriatartalma 1000 körül van, tehát a 24-nek valószínűleg kevesebb, de ez sokmindentől függ, milyen vastag, mennyi feltét, mennyire zsíros stb.

Ha a többi étkezésre keveset eszel aznap, akkor beleférhet.

Én egyébként úgy szoktam, hogy felét ebédre eszem, másik felét vacsira vagy másnap. Vagy megosztom egy baráttal.

2020. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell előtte nem enned, ez mindenkinek belefér. (Inkább a tápanyag tartalma, ami problémás, de itt sem számít 1 nap.)
2020. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hat en ugy tudom egy 32 es siman van 1600-2000kcal szoval ezert sem gondolom hogy keves van a 24centisbe :(

olyan 1800 kb a keretem de kicsit felek hogy mi van ha van ennyi a pizza... vagy tobb. Jo tudom most irtam hogy a 32 esbe van kb ennyi de mivel nem tudom azt se 100%ra ezert ertheto az “aggodasom”.

2020. jan. 1. 16:55
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
100 gramm pizza 200-300 kalória. 1800 kalóriás kerettel tehát legrosszabb esetben is 600 gramm pizzát ehetsz. 99 százalék, hogy nincs ennyi egy 24 centis pizza, olyan 300 grammra tippelnék.
2020. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Inkább egyél előtte és akkor tartasz egy csaló napot. Ha egyik nap nem eszel többet ártasz, mint egy csaló nappal.
2020. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nap alatt hízol el és nem egy nap alatt fogsz lefogyni sem. Ne éhezz, egyél rendesen, mellé pedig mehet nyugodtan a pizza, ritkán belefér. Ne aggódj azon a néhány plusz grammon, amit esetleg egy ilyen nap jelent.
2020. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Update: korabban megkerdeztem oket - most kerestem vissza- hogy igaz tapertek adatot nem tudtak mondani

de azt mondtak hogy a 32 es fitness pizzajuk 250 gramm es 100gba : 555kcal van de ez a fitness tesztas pizzara vonatkozik

es a 24cmes pizzajuk tesztaja 20dkg

2020. jan. 1. 21:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Jól csinálod!
2020. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!