Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nyugdíjhoz közel vagy nyugdíja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugdíjhoz közel vagy nyugdíjasként válás?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen történetet?

Érdemes ilyenkor még válni?



máj. 2. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha bantalmaz, feltetlenul!
máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A szüleimről van szó.

Apám lassan nyugdíjba megy és nagyon aggódom hogyan fognak egymás mellett élni.


És még jobban rám fognak telepedni ezzel, amit 35 éve hallgatok.


Sajnos ők olyan emberek, hogy egy barátjuk sincs, a gyerekeiken kívül senki nem viseli el őket sokáig.

Ezért is maradtak ebben a posványban részben, illetve anyagilag is nehéz lenne, ha külön mennének, magányosak lennének, de egymásra sincsenek jó hatással.


Én azt hittem, ha öregebbek lesznek, nem lesz energiájuk ennyit vitázni.

máj. 2. 20:12
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Sose késő a boldogabb életet választani.

Ne békülj meg a helyzettel, merj váltani, ha úgy érzed ez a házasság már nem működik. Ha durvább dolog van a háttérben, pl. bántalmazás akkor pedig végképp. Kortól független megérdemled a boldogságot!

máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Ebben ők fognak dönteni, neked viszont nem kell magadra venned az ő bajukat.
máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Már az özvegyi nyugdíj miatt sem érdemes válni. Mérgező emberektől pedig érdemes menekülni.
máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Az özvegyi nyugdíj gyakorlatilag semmi MO-on
máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
90%

Ismerek ilyen történetet, anyósomék, 67 évesen váltak el.


Második kérdésedre nem tudok egyértelmű választ adni. Egyikőjük szerint megérte, mert már új partnere van. Másik fél szerint nagyon nem érte meg, sem érzelmileg, sem anyagilag.

máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Négyes vagyok, mikor leírtam még nem látszódott a válasz.

Nem a te felelősséged a szüleid házassága. Fektesd le a korlátokat, ha nem akarod hallgatni a párkapcsolati gondjaikat, ne hallgasd. Nem vagy se a haverjuk, se a pszichológusok, nem a te dolgod.

máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy éppen a vitázás tartja őket egymás mellett....
máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Apai nagyszüleim. Az én születésem körül váltak el, nagypapám külön lakásba költözött, de megmaradtak barátok. Olyannyira, hogy amikor nagypapám x-edik infarktusa után már nem lett volna tanácsos egyedül laknia, visszaköltözött nagymamámhoz. Eleinte csak éjszakára, később az állapota romlásával permanensen.
máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!