Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez jelenthet bármit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet bármit vagy csak nem érdekli?

Figyelt kérdés
A feleségemmel egy éve váltunk el, másfél éve jöttem el tőle. A múlthéten át kellett mennem, mert volt még pár cuccom, amit szólt, hogy vigyek el. Kedves volt, behívott kávézni, de nem mentem be, csak kértem, hogy adja ki a cuccaimat. Ami viszont feltűnt, hogy a bejárati ajtón, a postaládán és a kapun is a mi nevünk van kint, tehát pl Tóth-Kovács, csak nyilván más nevekkel. Ezt úgy, hogy a lakás az övé, közös gyerek nincs, és elváltunk egy éve, ráadásul neki egy éve van új párja is, akivel állítása szerint nagy a szerelem. De én nem értem, miért hagyta kint a nevünket, így párban. Azért egy év alatt ezt nem akkora macera elintézni. Szerintetek még érez irántam valamit vagy csak ennyire nem foglalkozik vele? Én szakítottam, aztán fél év múlva szerettem volna békülni, de akkor már nem volt nyitott, mert ugye lett új párja.
márc. 11. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozik vele.
márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te tudhatod, hogy mennyire elodázós természete van.
márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért van az elodázás, meg van az, amikor van új párod, a volt férjedtől elváltál, és mégis még egy év után is mindenhol az ő nevét hagyod kint. De lehet ez csak nekem furcsa.
márc. 11. 13:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a furcsa, hogy az új párja ezt nem hányja fel neki.

Valós helyzetet írtál le, kedves Kérdező?

márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Az egészből az a fura, hogy ennyi idő után odahívott, hogy vidd el a cuccaid. Ha utálna ki is bszhatta volna, de legalábbis nem hív oda. Plusz behív kávézni?


Lehet rájött, hogy az új fickó sem a szőke herceg és te hozzá képest királyfi voltál...

márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy amíg egyedül volt, szokásból is ott tartotta, nem foglalkozott vele, és biztonságérzést is nyújthatott neki (kevesebb idegen vagy rossz szándékú ember csengethetett be). Most meg már teljesen mindegy, nem fontos, mi van kiírva.
márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy érdekli vagy se mert párja van és amikor békülni akart elutasított.
márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
akartál*
márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem jelent semmit. Lusta. Majd, ha összeköltöznek, lecseréli. Barátságos, udvarias volt, mert nem bunkó, és végtére az életetek egy része együtt telt. Intelligens ember így viselkedik. Főleg, mert már túl van rajta.
márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
A lustaság helyett azt mondanám, hogy nem érdekli, mi van a postaládára írva. Másrészt meg így nem hiszik, hogy változott a családi állapota, így nagyobb biztonságban érezheti magát, ha sejthető egy férj jelenléte is. A postás így is megtalálja, ezért nem szükséges emiatt foglalkoznia a kérdéssel.
márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!