Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 évesen nincs barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen nincs barátnőm és nagyon szeretnék már hosszabb távú kapcsolatot. Remélhetőleg az utolsót. Társkeresőkre regisztrálás maradt csak, megoldás az?

Figyelt kérdés

2018. okt. 30. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Lépj ki inkább a gép elől mondjuk az utcára.
2018. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Nézd, én tíz év alatt sem találtam meg a párom társkeresőn pedig komolyabban foglalkoztam a dologgal és jóképű pasi vagyok. Természetesen hülyére csajoztam magam amit nem szerettem volna ez idő alatt és azzal is összefeküdtem akivel nem volt semmi kedvem.

Az ottani nők csak saját magukkal foglalkoznak, a saját érdekük számit. Sajnos/ De azért próbáld meg meg, lehet hogy neked sikerül.

2018. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!