Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem vesznek komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem vesznek komolyan a pasik, mert nem hisztizek? Miért csak akkor kellek, amikor már nincs esélyük?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és volt már pár pasim, de egyik sem vett komolyan, ha konfliktus helyzet adódott. Én nem szoktam kiabálni, meg hisztériázni. Meg vagyok róla győződve, hogy mindez csak nehezíti a normális kommunikációt. Ezért, ha valamivel bajom van, akkor azt mondom pl: "Amikor ezt csináltad, az nekem rosszul esett, mert..." - szerintem az, hogy megbeszéljük, mi a baj, egy normális módja a problémák megoldásának, viszont azt veszem észre, hogy mivel nem hisztizek, ezért a pasik zöme nem veszi komolyan, ha közlöm velük, hogy valamivel gondom van. Mintha nem értetének a szép szóból, aztán meg, amikor elérek arra ponrta, hogy betelt a pohár, és szakítok, akkor meg még hónapokig kajtatnak utánam, hogy ők vissza akarnak engem kapni, és bocsássak meg. Miután szakítok valakivel, már nem fogadom vissza. Nem tudom, miért nem képesek akkor változtatni, amikor még van esélyük nálam, és miért tepernek annyira, amikor már nincs. Én nem vagyok dráma királynő, normális hangnemben intézem a konfliktusaimat, viszont az én türelmem is véges.

2017. aug. 12. 13:53
 1/9 A kérdező kommentje:
*értenének
2017. aug. 12. 13:55
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Rossz pasikat valasztottal, azert nem vettek komolyan.
2017. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért nem vesznek komolyan, mert olyan pasikat választasz, akiknek jó ha velük vagy, meg az is ha nem.


Ha hisztiznél, azzal csak azt érnéd el, hogy gyorsabban pattintanának.

2017. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egész mondandód nagyban függ a részletektől, amikből semmit sem tudunk.
2017. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ez az oka, hogy nem vesznek komolyan. Hidd el, a leírás alapján sokan szívesen komolyan vennének. :)
2017. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen exem. En mindig elmondtam, ha bajom volt, de allitasa szerint nem ugy mondtam, hogy o azt komolyan tudja venni. Aztan szakitasnal szinten ment a csodalkozas. Vannak ilyenek, ennyi.
2017. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz belső mintákat követsz, aminek alapján kiválasztod az aktuális pasidat. Hm, érdekes, én pont az ilyen hiszti nélküli nőkre bukom. Vajon téged miért nem vettek akkor komolyan?
2017. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen tapasztalatom. Soha nem hisztiztem, mindent próbáltam megbeszélni normálisan. Mégis mint a falra hányt borsó (jobb esetben rövidtávon sikeres volt a megbeszélés, de hosszútávon soha, én meg kétszer nem mondok el semmit). Pontosan én is azt éreztem, mintha nem venne komolyan, lehet elintézte magában annyival, hogy "női gondolkodás" és kész. Aztán amikor beadtam a törölközőt akor meg csodálkozott, hogy "dehát nem is volt semmi probléma", és a mai napig se tette túl magát rajta (évek óta), vissza akar szerezni, de én nem enyhülök meg az tuti, nem szokásom. Nem minden férfi ilyen, de van egy ilyen tipikus férfitípus szerintem.
2017. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
* akkor
2017. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!