Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok évnyi reménytelenség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok évnyi reménytelenség után egy nős férfiba sikerült beleszeretnem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hosszú, nagyon kemény időszak után váltam el 5 éve a férjemtől. Van egy kisfiam, akit egyedül nevelek. Az első években rettentő nehéz volt egyedül talpra állnom, az apja teljesen eltűnt az életünkből, rengeteget dolgoztam éjszakákba menően itthon és közben próbáltam megteremteni a legjobb életet kettőnk számára és a boldogságot a kisfiam számára. Segítségem nem sok volt, évekig ki sem mozdultam itthonról, a társas kapcsolataim romokban voltak, ma sem túl fényesek.


Ezek fényében érthető, hogy nem sok lehetőségem volt ismerkedni, bár viszonylag fiatalon (26 évesen) kerültem ebbe a helyzetbe. Vagy ha meg is ismertem valakit, az hamar meghátrált az életheéyzetem miatt. Jó ideje rettenetesen vágyom valakire, magányos voltam és elkeseredett, kilátástalannak láttam mindent.


Fél éve ismertem meg a szóban forgó férfit. Azonnal izzott köztünk a levegő, valami megmagyarázhatatlan vonzalom van köztünk az első pillanattól kezdve. Eljárok edzeni hetente egyszer, ott ismertem meg. Edzés közben persze nem volt rajta a jegygyűrűje, így nem is feltételeztem, hogy felesége van. Sosem nyomult rám a szó szoros értelmében, de flörtölgettünk, sokat beszéltünk, edzés után együtt indultunk haza, sokszor megálltunk még kicsit beszélgetni. Aztán be is jelöltük egymást és neten is néha egymásra írtunk, hogy mi újság. Nagyon megkedveltem. Aztán egy bezsélgetés során valahogy megemlítette a feleségét - akkor már tudtam, hogy van két lánya, de nem kérdeztem rá, hogy elvált-e. Kiderült, hogy nem. Én ekkor már teljesen bele voltam gabalyodva érzelmileg is a dologba.


Amikor megtudtam, eldöntöttem, hogy ebből kiszállok. Én - azok után, amiket keresztül mentem, főleg - nem akarok szétzilálni egy családot. De ez nem volt olyan egyszerű. Nem bírom elfelejteni, minden héten felzaklat, hogy látom, még mdinig néha rám ír, vagy én nem bírom ki, hogy ne érdeklődjek felőle. Egyre hülyébben érzem magam, de egyszerűen ennyi év reménytelenség után képtelen vagyok elengedni ezt az érzést, hogy végre találtam valakit, aki ennyire tetszik, és aki láthatóan felém sem közönbös.

Nem akarom otthagyni az edzést sem, ez az egyetlen kikapcsolódásom, amit végre megtaláltam magamnak, és a környéken nincs máshol ere lehetőség. Látom rajta is, hogy örlődik, mert nem akarja megcsalni a feleségét - akkor már valszínűleg lépett volna - de nem tud közömbös lenni irányomban.


Mit tegyek? Már tényleg nem bírom ezt. :(



2017. febr. 23. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Pedig muszáj lesz erőt venni magadon. Elvált nő létedre pláne egy gyerekkel nagyon nem kéne ilyesmibe belebonyolódni mert ezzel MINDENKINEK fájdalmat okoznál. Az ő feleségének ,neki a gyerekeinek a te gyerekednek magadnak.

Tarts távolságit hogy ne szeress bele(teljesen). Vess véget mielőtt még elkezdődne.

Személyes példa: anno apám megcsalta anyámat és ezt még én sem tudtam megbocsájtani az apámnak pedig nem én lettem megcsalva. De 11 évesen ilyenekkel szembenézni borzasztó. Nem kívánom senkinek.

2017. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alap esetben nem lenne jó megint magadat tönkretenni egy ilyen miatt.Az más kérdés hogy mást sem.Mit tudunk a pasi házasságáról, milyen,mesélt biztos valamit.
2017. febr. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretot csinal beloled a pasi,m mar bele vagy esve. Csaladja meg mar van, valni nem fog. Ha neked kell olyan kapcsokat, ami kimerul abban,h bujkalva szexeltek neha bezarva a lakasod falai kozekih egy lyuk legyel, akibe a pasi beleurit, ha epp nincs jobb otlete, akk hajra.
2017. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
...falai koze, hogy egy lyuk legyel....
2017. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Váltak már el nős Férfiak,es nem mindenki csak a lyukat látja ilyenkor.Nem minta lenne tapasztalatom nős pasi ügyében,de amig a kérdező nem válaszol,addi nem kéne ilyen általános fa...szsagokat irkálni.Teny h ez nem egy remek felállás.
2017. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Látom az "ürítőedény" kifejezés nagyon népszerű mostanában itt. El lehet ítélni, de ha 5-6 évig nincs szexuális életed, és egyszerűen nem jön össze sehogy normális kapcsolat, bele fogsz menni ilyen jellegűbe. Legalábbis nekem más nem jön össze az elmúlt években, igényeim viszont vannak. Így sem túl aktív a szexuális életem, félévente összejön néha néhány alkalom valakivel. Szóval nem erről van szó ez esetben! Nagyon nem. Éppenhogy az ellenkezőjéről, hogy először alakul ki valakivel a szexualitáson kívül másfajta vonzalmam is. Ez a probléma.

Ha csupán szexpartnert keresnék, hidd el, hogy nem problémáznék, és biztosan nem nős férfival kezdenék. És ezt írtam: éppen nem erre vágyom. És az eszemmel tudom, hogy más viszont nem fog nagy valószínűséggel összejönni vele. Épp ezért szenvedek.

2017. febr. 24. 09:42
 7/9 A kérdező kommentje:

#2: nem nagyon mesélt semmit a házasságáról. Először azért hittem szinte biztosan, hogy már elvált, mert sem jegygyűrű, sem nem említette, a hozzám való viszonyulása sem erre engedett következtetni, facebookon az utolsó közös képük 3 évvel ezelőtti (azóta konkrétan semmi, mintha nem is létezne a másik, pedig előtte elég gyakori volt).


Egyszer került konkrétan szóba, amikor kicsit kivoltam az ex férjem miatt, mert alakított egyet, és látszott rajtam, hogy fel vagyok dúlva. Másnap rám írt, hogy mi volt a baj, és röviden leírtam, és akkor kicsit belementünk, hogy miért váltam el, mi volt a probléma. És akkor említett annyit, hogy az elmúlt időszak nekik is nagyon zűrös volt, voltak problémáik, de "sikerült megoldani".

2017. febr. 24. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Ezért most biztos megkapom,de nem érdekel.Ha azt veszed észre h nem vagy közömbös,közeledik feléd de aztán mégsem,akkor majd alakulni fog Úgyis még valahogy.Az elég ciki helyzet lenne ha elkezdenéd vazolni neki,h jaj most mi is van,mert ő házas és Te nem akarsz belemenni ilyesmibe.Lehet ebből nagyon kínos helyzet is.Ha fennt van az ismerőseid között akkor totál felesleges elmenni mashova edzeni,foleg ha nincs is.És ha megvan az elerhetőseged akkor ezek.utánniseg tud keresni,ha szerteme.Persze ettol fuggetlenul elgondolkodhatnál van e valami mas is amit szivesen vsinalnal pluszba..Mert az egyrészt figyelemelterelés,másrészt akár ott is talalkozhatsz valakivel.(nem tudom hol laksz,de biztis lehet még valamit csinalni a kozelben)Most kellene azt mondani,h távolodj el tőle,ne menj oda,pedig az az egyetlen amit jelenleg csinalhatsz,es azeretes,és hogy torold le Fbről.Igen,hát ezt egyszerű mindani.Nem buzdítalak arra h kezdj ki vele.Most megoldották a gondjaikat,de mivel rádállt a pasi így annyira nem.oldódtak meg,nem is nagyon reklamozta h hazas,tudta h nem hordja a gyurujet,es amikor gyerekek szóba kerültek hozzátehette volna,hogy felesége is van.Viszont nem tette.Úgyhoyg azt hiszem ebben azert ennek a pasinak is van szerepe bőven.Ha esetleg egyertelműve valik a helyzet,mert odáig juttok,és van annyi erőd h elmondd nem szeretnél ilyen kapcsolatban részt venni az remek lenne.Végülis el is lehet válni es utána ismerkedni.En pl. ismerek ilyen párt.De az is lehet magától elmúlik,és megmarad ismerősnek.

1-esnek meg annyit fűznék hozza hogy 11 évesen egy gyerek vajmi keveset ért,lát ahhoz hogy belelásson a szüleinek milyen a házassága,van akik nem a gyerek előtt veszekszenek es oldják meg a gondjaikat.

2017. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem igazán értem azokat akik belehabarodnak olyan személybe akiről még azt sem tudják, hogy házas-e. Ilyenkor a nők a kémiáról beszélnek. Azért ez az embereknél nem csak a hormonokról szól. Lehet akármilyen szép egy nő, akármilyen csinos, akármilyen kedves, amíg nekem a gyerek a legfontosabb addig amíg meg nem ismerem semmi esélye nincs.

Vonzódsz hozzá szexuálisan. Azt viszont tudod, hogy felesége van és gyerekei. Hagyd békén, ne fogj mindent a hormonokra. Neked nem sikerült a házasságod, ne akard hogy másnak is tönkre menjen. Ez nem a kémiáról kell szóljon.

Véleményem egyszerű: keress mást, sikerülni fog. A kémiának meg akkor engedj utat amikor megismeritek egymást és kölcsönösen elfogadjátok egymást.

2017. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!