Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok beletörődni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beletörődni, hogy közel 50 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Azaz a korommal semmi bajom, de azzal már igen, hogy nem akarok 40-50 éves nőkkel lenni, nem tudom elfogadni, hogy nekem már csak ilyen lepukkant, idős nőkkel kellene együtt élnem. Társat szeretnék, és úgy illene, hogy korban közel álljon hozzám, de még a hideg is kiráz, ha ránézek egy negyvenes nőre. Pár éve volt egy 25 éves barátnőm, vele egész jó volt minden, de én nem akarom elvenni a fiatalságát senkinek. Nekem már gyerek nem kell, úgyhogy keressen magának olyat, akivel családot alapíthat. Már 5 éve nincs párkapcsolatom, és nem is akarok így. Hogy fogadhatnék el idősebb nőt, olyat, akivel már ezt a pár évemet leélhetném?
2016. okt. 22. 20:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
88%

45 éves, csinos nő létemre, én egy ilyen felfogású emberrel nem is akarnék megismerkedni.

A párom szintén 50 éves, imád engem, én is őt, mellette csitrinek érzem magam, és úgy nézek rá, ahogy 20-30 évvel ezelőtt tettem volna. Ugyan azt a srácot látom benne, aki akkor volt, és ez már így is marad, még ha 80 éves lesz, akkor is.

Azt el sem tudom képzelni, hogy te az 50 év tapasztalatoddal, hogy látsz egy 40+ éves nőben, egy öregasszonyt?

2016. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

# 20

Nem töröltettem senkit, de még csak le sem pontoztam senkit.

El sem tudnám képzelni a GYK-t a hozzád hasonlóak nélkül. :)


# 21

Nem a korukkal van bajom, hanem az igénytelenségükkel, és hogy nem adnak magukra, természetesnek tartják, hogy ők 100 kilósok, fodrászhoz nem járnak, borzalmas rongyokban járnak, 10 évvel öregebbnek néznek ki a koruknál, hetente egyszer fürdenek stb. Ez a magyar valóság vidéken.

2016. okt. 23. 12:17
 23/34 anonim ***** válasza:
64%

A jól vettem ki a szavaidból, te egy gazdag, jómódú ember vagy, akinek van miből adni magára. De hidd el, nem mindenki ilyen szerencsés. A nők nem azért nem járnak a mai világba fodrászhoz, vagy 100 ezres ruhákba, mert nincs rá igényük, egyszerűen nincs miből. Főleg vidéken, ahol még a legalapvetőbb dolgokat sem tudják előteremteni, ha van gyereke, akkor inkább nekiadja azt a keveset. Számodra ez hülyeség, de tudod mennyibe kerül egy fodrász 1 alkalommal? elárulom: 2 heti kajapénzbe!

Láss a dolgok mögé, lásd meg a másikban az EMBERT!- és rögtön nem leszel magányos. A választottadat meg elhalmozhatod drága cuccokkal, rögtön fiatalodik vagy 15 évet, ha ez a vágyad (és minden nő álma természetesen)

2016. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Hát, akkor ez van, akkor el kell fogadnod a helyzeted, és reménykedni a csodában, hogy egyszer valaki felbukkan a semmiből.

Azért vigasztaljon a tudat, hogy nem minden független 40-es nő lestrapált, a bibi csak az, hogy nem a te környezetedben vannak ezek a nők.

2016. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Rosszul vetted ki a szavaimból, nem vagyok gazdag, jómódú. Ahhoz nem kell sok pénz, hogy negyedannyit zabáljon valaki, és ahhoz sem, hogy néha kocogjon vagy kerékpározzon fél-egy órát, ahelyett, hogy a számítógép előtt ül, és még ott is zabál, és az a havi 4-5 ezer fodrászra sem sok, simán megspórolhatja a kaján. És ha már nem 120 kiló, akkor ugyanennyi pénzből normális ruhát is talál magának. Hidd el, nincsenek nagy elvárásaim egy nővel szemben.


Igen, várom a csodát, de már kezdek beletörődni a sorsomba.

2016. okt. 23. 13:44
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

#19, "nem teljesítmény" -igazad van, többé-kevésbé normális élet, kicsit több kanyarral, mint kellene. Nekem nem alkalmi ismerősök töltötték ki az elmúlt 40 évemet, hanem kapcsolatok. Lehetne neked már holnap is, azt írod, de viszont 5 éve nincs.

Az eléggé nagy baj, ha az ember nem képes elfogadni magát. Úgy párt találni se nagyon lehet.

2016. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy a párkapcsolatban élés a normális élet? Én nem erőltetem, ha nincs hozzá megfelelő partner. Tény, hogy fiatalkoromban a munkám miatt elmaradt a családalapítás, de ettől függetlenül nagyon mozgalmas, jó életem volt. Nem éreztem hiányát egy kapcsolatnak, de ma már más a helyzet.

És valamit félreérthettél, mert nem magamat nem tudom elfogadni, hanem azt, hogy 20-25-30 éve még tökéletesen megfelelt a saját korosztályom, volt bőven választék, de ma már ez nem mondható el. Menj el egy vidéki faluba, kisvárosba, és számold meg, hogy hány középkorú nővel bújnál ágyba. Lehet, hogy egész nap nem találnál egyet sem. Persze akinek megfelel egy hatvannak kinéző fogatlan negyvenes közmunkás, az hamar találhat társat.

2016. okt. 23. 20:07
 28/34 anonim ***** válasza:
64%
Múlt héten voltam fodrásznál,17ezret hagytam ott.Csak hogy képbe legyél.
2016. okt. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Én meg két hete láttam egy szegedi szépségszalon ajtaján kiírva, hogy női hajvágás+szárítás 2200Ft. Képben vagyok. Én még a festést vagy a melírt se várom el, csak valahogy nézzen már ki a feje, de sokan 20 éve nem voltak fodrásznál, csak vadon burjánzik a haja, hátul összegumizza, néha vág a végéből, és ezzel kimerül a szépségápolás egy évre.

[link]

Tényleg én lakom rossz környéken...

2016. okt. 24. 18:45
 30/34 anonim ***** válasza:
66%
Na, azt a 17ezret én sem tartom reálisnak (Budapesten), ennyiért már minimum önmagát tisztítsa az új frizurám... :-D
2016. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!