Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet leadni az igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leadni az igényekből? Érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony és vékonyka 33 éves férfi vagyok és varázsló már.

Egyszerűen nincs sikerem a nőknél. Barátaim szerint azért mert csak a top 10 es nőkkel kezdek. Mit csináljak de valahogy az ilyen aranyos mosolyú taylor swift típusú lányok jönnek be.

Le lehet adni valahogy az igényeket? Vagy nem lehet mert akkor boldog nem leszek.


2016. szept. 19. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha alacsony vagy, hiába adod le az igényeidet, mert az alacsony vagy a bányarém nőknek sem fogsz kelleni.
2016. szept. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
158 cm vagyok egy születési gerincbetegség miatt. Erről nem tehetek ez egy betegség....emiatt járhat jó nő
2016. szept. 19. 08:34
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Egy átlagosnak mondott lány akart volna valamit tőlem mert szerinte nagyon szeretni való vagyok de nem jön be.
2016. szept. 19. 08:38
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Vállalom a nulla százalékot ez túl magas labda.


Öreg, azt mondanám a természet legalább gondoskodik róla, hogy ne szaporodj. Nem elég, hogy láthatóan nem izgatod a felső kategóriás nőket, de még annak ellenére sem vagy hajlandó lemondani róluk, hogy ez ahhoz vezet, hogy sose láss nőt közelről. :D


Gratulálok...

2016. szept. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nézd meg a "Nagyon nagy Ő" című filmet. Nem tudom, hogy miért, de te jutottál róla eszembe...
2016. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Felesleges lejjebb adni az igényeidből, ilyen paraméterekkel senkinek sem fogsz kelleni. Ráadásul nem csak a külsővel van baj!


25/n

2016. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Szia van egy 10ezres a számlámon a legújabb BMW-t akarom megvenni hogy csináljam ? .....Na kb ez ilyen volt :D !
2016. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szabó Péter szerint a közép kategória a legjobb selejtje.

Ne érd be tehát bármivel.


Egyébként sok embernek átlagos ami csúnya és ugyancsak sok embernek top kategóriás ami másnak átlagos.

2016. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon trollszagú a kérdésed, de ha mégis tévedek, akkor csak annyit mondanék, döbbenetes, hogy néhány embernek, mennyire nincs reális énképe. Alacsonyan és vékonyan nemhogy Taylor Swift kaliberű csajoknak, de még a jóval átlag alatti lányoknak sem fogsz kelleni. Hidd el, tudom mit beszélek, mert én is mélynövésű vagyok a magam 170 centijével és sosem vonzódott hozzám egy lány sem és teljesen nyilvánvaló, hogy ez a jövőben sem fog változni. Úgyhogy szállj le a Földre, törődj bele a sorsodba, ahogy én tettem és más módon próbáld elérni a boldogságot!
2016. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!