Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még kapcsolat?

Figyelt kérdés

Netről randiztam egy lánnyal és megbeszéltük hogy mivel nincs szikra kémia ezért csak barátok maradunk aztán meglátjuk.

Így beszélgetünk naponta találkozgatunk de csak mint barátok.

Azt gondolom hogy sokszor barátságból alakul ki több így idővel megkedvelhet még, tippem szerint


2016. szept. 9. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. De nem is értem, miért akarsz olyan emberrel párkapcsolatban élni, aki soha nem vonzódott hozzád?
2016. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
Jobb, ha nem reménykedsz. Társkeresőzik, tehát sok pasassal találkozik, veled meg nincs meg, aminek meg kell lennie. Amire te akarsz bazírozni, az évek előzetes ismeretségébe kerülne. Ennyi időd van erre a lányra?
2016. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Igen van. Azt mondta hogy nem zárja ki ettől még mert nagyon szimpatikus vagyok neki csak nincs erős szikra láng...
2016. szept. 9. 14:30
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
OOO fiam, és te ezt mind beveszed? A talonban tartást? Hogy majd elővesz, mikor neki tetszik? Ennyire becsülöd magadat?
2016. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Kerdezo, hadd forditsam le neked a leanyzo mondandojat: "Kedves srac vagy, de egyaltalan nem erdekelsz es valoszinuleg sikitogorcsot kapnek, ha megerintenel, viszont ha nem talalok valakit, akkor majd parszor felhivlak, mikor nagyon unatkozom es rajongasra van szuksegem."
2016. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindhárom barátommal úgy jöttem össze eddig, hogy elsőre semmiféle szikra nem volt, még különösebben szimpatikusak se voltak, aztán idővel mégis beléjük szerettem.

Mostani párommal konkrétan kizártnak tartottam, hogy valaha összejöjjek, aztán mégis fülig szerelmes lettem belé, és életem legjobb kapcsolata.

Bár úgyis 0% lesz a válaszom, mert biztos kamuzok :D


Azért azt tanácsolom, hogy ne nagyon "függj rá" a csajra, ne éld bele magad nagyon, és ne várj éveket, hogy eldöntse mit akar. Persze, próbálkozz, mert összejöhet, több ismerősöm is jött már össze hosszabb haverság után valakivel, de számíts rá, hogy lehet hogy a jövő héten összejön mással, szóval azért még ne gondolkozz a közös gyerekek nevén. :D

2016. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Sajat boromon tapasztaltam milyen ez.

Egy ev ismerettseg, jo baratsag meg lelki tamogatas.


Utana talalkozott valakivel, egy het utan osszejottek es azonnal el is tunt az eletembol.


Tisztelet a kivetelnek, de az ilyen embereknek csak addig kellesz amig nem talalnak maguknak valakit.

2016. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
Maximum akkor működtetne, ha nem keresgélne mellette. De még ott sincs semmire garancia.
2016. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
75%
Valóban igaz hogy sok kapcsolat barátságként kezdődik, de ez általában egy más szituációban történik pl. baráti társaságban, viszont egy társkeresőn, ahol az emberek kapcsolatot keresnek és nem barátokat, az ember be tudja lőni hogy neki néhány beszélgetés után alkamas lenne e a msáik egy kapcsolatra, vagy élő találkozás után van e vonzalom. Persze bármi lehet de szerintem kezdj el másfelé keresgélni kérdező.
2016. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!