Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyot fog csalódni ez a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot fog csalódni ez a lány akivel ismerkedek? Nagyon rossz lesz neki?

Figyelt kérdés

Netről ismerkedek egy lánnyal 3 hónapja, de találkozni nem akarok vele, mert ő egy nagyon csinos lány, de én nagyon csúnya pasi vagyok. Képen látott, de nagyon jó képeket látott csak rólam. Nagyon alacsony vagyok, élőben jóval csúnyább vagyok, fogaim is szén feketék stb.

A lány teljesen belém van zúgva........ Állandóan beszélgetni akar, nem enged el beszélgetéskor 4 óra skypolás után, hogy még maradjak, állandóan ő keres, hogy beszéljünk, és nagyon rá akar venni találkozásra már, de kötelet állok, mert nem akarok neki csalódást okozni.

Teljesen tervezgeti a jövőt stb. A lány jóval csinosabb ugyanis én már élőben láttam, csak ő nem tud róla.


2016. szept. 6. 16:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el neki az igazat. Azzal csak rontod a helyzetet, hogy minél tovább húzod halogatod ezt a dolgot. Szerintem valld be neki őszintén, hogy hány centi vagy küldj magadról egy természetesebb kevésbé jól beállított fényképet aztán rajta áll, hogy akar-e még találkozni vagy sem. Ezt úgy sem csinálhatod a végtelenségig, egyszer úgy is megunja és továbbáll. Biztatásképp az is lehet, hogy neki ezzel nincs baja és nem tart téged taszítónak, mint ahogy te gondolod magadról.
2016. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Igen, de akkor is nagyot csalódna, ha találkozna veled. Ilyen magassággal szerintem amúgy sem érdemes erőltetned a csajozást.
2016. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Beszelgess vele kameran keresztul es mond meg neki...
2016. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen mond el neki. Az igazságot is és azt is, amit belül éreztél, ami miatt nem fedted fel magad teljesen. Megismerted már valamennyire. Szerinted mi lesz a reakciója? Lehetséges, hogy megkedvelt már nagyon és nem fogja érdekelni, mert a személyiségedet szerette meg. Csak tényleg minél előbb valld be neki az igazat és a félelmeidet. Remélhetőleg meg fogja érteni és el fog fogadni! Sok sikert! :-)
2016. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
mindenképp vezesd fel neki, hogy elég előnyös képeket küldtél eddig. aztán vagy küldj egy 'nem előnyös' képet, vagy beszéljetek meg egy találkozót. ezt úgyse tudod a végtelenségig húzni, csak időpazarlás mindkettőtöknek.
2016. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Lesz találkozó holnap, most beszéltük meg, de nagyon rossz lesz neki? Nagy csalódás miatt? Szomorú lesz nagyon?
2016. szept. 6. 19:39
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem szomorú lesz, hanem mérges, és gyorsan lelép majd. És baromi kínos lesz mind a kettőtöknek.( Bár az lenne a vicc, ha ő meg egy 190 centis 100 kilós leányzó lenne, nem a kis csinos, amit gondolsz :D)
2016. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
érdemes lett volna mondani neki, hogy egy nagyon jó képet mutattál magadról, és a valóságban nem vagy annyira szép... vagy skype-on bekapcsolhatnád a kamerát. kevésbé lett volna kínosabb mindkettőtöknek.
2016. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi volt
2016. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Hú ezt igen jól elintézted!

Ha meg már lezsíroztátok a talit (mert annyi eszed nem volt, hogy legalább egyszer kamerát kapcsolj előtte) akkor mindegy is a dolog. Bízzunk benne hogy annyira megszerette a személyiségedet hogy nem fogja zavarni a dolog! Te meg annyit megtehetsz ha nem is jön össze a csaj, hogy elcsattogsz a fogorvoshoz és a saját érdekedben (egonövelésnek is jó) megcsináltatod a fogaidat. :)



26L

2016. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!