Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más lány is úgy tapasztalta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is úgy tapasztalta, hogy sokszor a "kedves, aranyos" pasik a legnagyobb szemétládák, vagy csak én vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, mert nyilván van, de...

Eddig 2 olyan pasival voltam kapcsolatban, akik ilyen tipikus aranyos, kedves, visszahúzódó, csendes jófiúk. Mindkettőjük jó tanuló, szorgalmas, olyan kis romantikus, versírós típus volt. Az elején mindkétszer tök jó volt, nagyon élveztem, hogy olyan rendesek, aztán 2-3 hónap után kattant náluk valami, és utána kb emberszámba se vettek... Eltűnt a kedvesség, maradt a mártírkodás, önsajnálat, a passzív-agresszív lelki terror, meg hasonlók. Mindkettő óriási csalódás volt. Ez egyébként nem csak kapcsolatban történt meg, az ilyen tipikus "jófiú" haverjaim is néha idegesítően erőszakosak.

Aztán összejöttem egy sráccal, aki ugyan sose volt kifejezetten bunkó, de a társaság középpontja, szeret bulizni, ha kell akkor nagyszájú is tud lenni, és sose hittem róla, hogy különösebben érzelgős típus. Nos, ő már sok ideje szeret, imád, a csillagokat lehozná értem, tisztel, és mint kiderült, nagyon is érzelmes és kedves tud lenni, a kapcsolatunk pedig nagyon harmonikus, és boldog. A haverjai, akik társaságban kb hasonlóak mint ő, vagy még kicsit "vadabbak", ők is ezerszer normálisabbak velem, mint a visszahúzódóbb barátaim.


Az érdekelne, hogy ezt tapasztalta már más is? Vagy csak én nyúltam mellé annyira kétszer?

Itt az oldalon annyira promózzák, hogy a tipikus jófiúkkal kéne összejönniük a nőknek, és elgondolkoztam, hogy vajon más is csalódott-e bennük ekkorát?


2016. júl. 15. 16:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanezt tapasztaltam.

A jó fiú egy idő után lelki terrorban tartott már azzal is, hogy szólni se mertem, sose tudtam, mikor omlik össze. Persze ment a fenyegetőzés is, hogy megöli magát, ha elhagyom. Mikor kiraktam, még napokig fenyegetőzött, sőt megfenyegetett, tönkre akart tenni, ki akart rúgatni a munkahelyemről, és még hetekig figyelt és követett.


A "rossz fiúról" kiderült, hogy érzelmes, és romantikus típus, de nem egyből szerenádozik mindenkinek, hanem tényleg akkor, ha szerelmes. Vidám, megbízható, és hűséges. Az egy dolog, ha valaki bántani akarna, akkor elásná a kert végében... De az is biztos, hogy bátran mehetek vele este sétálni, nem fognak belénk kötni.


Attól, hogy egy férfi másképp, vagy nehezebben mutatja ki az érzelmeit, nem biztos, hogy kevésbé mély érzései vannak, mint annak, aki képes sírva fakadni.

2016. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
73%
Valoban van egy ilyen retege a jofiuknak, de biztosithatlak, hogy nem mind ilyen. Mondhatni en is ilyen rendes srac-tipus vagyok, de nem megyek at elmebajosba, es nem szeretnem, ha ez lenne a legujabb divat, hogy a rendeseket mind alcazott elmebetegekkent tartjak szamon. Biztos ki lehet szurni valahogy, hogy ki bolond es ki nem.
2016. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

#1, akkor tökéletesen egyetértünk :)


#2, írtam is, hogy biztos vannak kivételek, csak lehet én vagyok képtelen kiszűrni, hogy ki a kezdő szociopata, és ki a tényleg rendes.

2016. júl. 15. 16:48
 4/42 anonim ***** válasza:
47%

Gyakorló szociopata. Ezt kikérem magamnak.


23/F

2016. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
97%

Ezek azok a srácok, akik erősen frusztráltak, súlyos önértékelési zavaruk elképesztő jogosultságérzettel párosul és tipikus, hogy szeretik magukat a "jófiú" jelzővel illetni.

A visszahúzódó, csendes férfiak azért nem mind ilyenek. Nem mindenki megkeseredett közülük, de aki olyan, azt könnyű felismerni, mert első körben megpróbál rád akaszkodni és sokat panaszkodik. Lányok között is vannak ilyenek, persze.

2016. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
47%
Kedves Kérdező, itt vagyok pl. Én. 36 éves vagyok, túl egy váláson meg egy "kapcsolaton", a próbálkozásaimról nem is beszélve. Jelenlegi párom 27 éves, kedves, szeretni való, és a kislányomat is imádja.
2016. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Elsőre nem voltak túl "akaszkodóak" és nem panaszkodtak. Eleinte. :/ Pedig én aztán nem vagyok gyors ilyen téren, sok hónap ismerkedés után jöttem össze velük egyáltalán. Utána 2-3 hónapig még jó fejek voltak, aztán megbolondultak. Már azt hittem, én vagyok olyan rossz, hogy kikészülnek tőlem, de aztán hallottam ezt-azt az új kapcsolataikról, plusz ugye a jelenlegi barátom se kattant be tőlem.
2016. júl. 15. 17:09
 8/42 anonim ***** válasza:
86%
Nálam valamiért elég gyorsan leleplezték magukat. Főleg azzal, hogy a korábbi kapcsolataikról panaszkodtak többször, vagy csak úgy általában a nőkről, közben reménykedve, hogy majd velem "megtörik az átok" vagy nem is tudom mi. Plusz már az elején, kb. egy-két hét után féltékenység és számon kérés, a kapcsolat siettetése ismerkedési szakaszban. A panaszkodást még egész jól bírom, barátok esetében is, de a siettetést és főleg a féltékenységet nem nagyon tudom elviselni, a legkisebb ilyen jelnél azonnal hátrálok.
2016. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

A jófiúk unalmasak, de nem pszichopaták :)

De te szerintem mindkétszer jól beleválasztottál :D

2016. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
87%
Ismerek olyan jó fiút aki teljesen rendben van, sikeres életet él és olyannal is találkoztam akiről írsz. Az un. "rendes" lányokban is meg van a párjuk. Egy csendesebb, visszafogottabb ember is lehet iszonyatos genyó, passzív agresszív. Mindegy, hogy ki mit mond magáról, vagy mások szerint X milyen jó ember vagy jó parti, a lényeg, hogy te mennyire lehetsz melette önmagad, kiteljesedhetsz-e, elfogad -e téged feltétel nélkül, biztonságban szeretve vagy-e?
2016. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!