Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a pasik, hogy csak a külső számít ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Én sokszor nem azért utasítok el valakit, mert csúnya, hanem mert borzalmas a kisugárzása, látszik rajta, hogy egy nagy sz**rnak tartja magát, megkeseredett, és csak arról tud beszélni, hogy ő milyen szerencsétlen és senkinek sem kell.


Az exem egyáltalán nem volt jó srác sokak szerint, de annyira magabiztos volt, laza, spontán, és ez szexi volt. Vagy pl. nézzétek meg ezt a műsorvezetőt, ő aztán távol áll a jó pasi fogalmától, de ha ismerném, szerintem simán összejönnék vele, mert szakadok minden adásán, annyira vicces. :D


https://www.youtube.com/watch?v=329xjDM7YaE


Azt kellene belátnia sok srácnak, hogy nem attól lesz önbizalma valakinek, hogy sikeres a nőknél, hanem attól lesz sikeres a nőknél, hogy van önbizalma, és elfogadja magát olyannak, amilyen.


2016. ápr. 10. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Azért gondolják, mert pont olyan megkeseredettek, mint amit említesz, és könnyebb ráfogni, hogy a nők hibásak. És mindezt úgy mondom, hogy én is hasonló cipőben járok, csak tudom, hogy én vagyok a hibás, és változtatni fogok rajta.
2016. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Szia


Eddig akikkel itt beszélgettem, mind kivétel nélkül ugyan azt mondta. Mitől legyen önbizalmam ha minden próbálkozásom kudarcba fullad? A legtöbben ezen nem képesek átlépni. Pedig csak fel kéne fogni hogy 2 lehetőség van. Meghunyászkodsz és hagyod hogy elemésszen, vagy kiállsz és helyrehozod magad. Én sem vagyok egy Titanic-os Dicaprio, de sok más pozitív értékem van amivel ezt tudom kompenzálni. (Úristen ez de egoistán hangzik...) Mindenkiben van valami jó, csak meg kell találni.

2016. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szép és jó mindez. De nem értem miért nem éled a kis életed boldogan, miért nem "sz@rod le" ki mit csinál, mit gondol. Nem tudsz megfelelni mindenkinek akárhogy is próbálkozol. Sőt az életedben is jó ha pár tucat olyan ember lesz, akik tényleg számítani fognak.


Ezen felül, ok és okozat minden. Ha te visszautasítasz egy olyan csákót akit leírtál, akkor valamiért jogosan is érzi rosszul magát emiatt, főleg ha folyton ezt kapja.

Ha veszel egy lányt, akinél soha sem próbálkoznak, ugyanúgy rosszul érzi magát. De valahol mindenkinek el kellett kezdeni, csak más eredmények születtek az első tucat élményből és ezek valamennyire formálták az adott személyt. De lerí az írásodból hogy nem vagy képes átérezni vagy csak egy kicsit belegondolni más helyzetébe és hogy mi miért is történik. Akkor meg miért érdekel? Te biztos szép vagy, biztos teszel érte, kapsz is visszaigazolást, akkor meg ne érdekeljen és éld az életed!

2016. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
ezt az értelmesebbje nagyon jól tudja, amit leírtál. :D a buta sírósak meg hadd engedjék ki magukból a gőzt. nem fogod megváltoztatni te se, meg senki az embereket, Jézus is kudarcot vallott, lássuk be, bocsáss meg én Uram, de így van. :D
2016. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Miért gondolják? Mert buták, és életképtelenek. Ennyi a válasz. Gyakorlatilag mindent leírtál a kérdésben, nem lehet belekötni. Ezt valaki vagy megérti, vagy hülye és nem.

Egyébként a pasik nem ezt gondolják, ezt az ide folyamatosan fröcsögő nyomoroncok gondolják. Akik már meg is jelentek/jelennek.

2016. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Tapasztalatból. Eddig minden lány a külsőm miatt utasított vissza, és az utcán se látok ronda férfiakat nővel.
2016. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
#6 akkor nagyon nézd meg még egy soron, mert én látok egy csomó olyan csávót, akiért nem buzulnék be, bár a többiekért se, de ha megvagyok szorulva, akkor tudjátok kell a pénz... :D
2016. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

"Azt kellene belátnia sok srácnak, hogy nem attól lesz önbizalma valakinek, hogy sikeres a nőknél, hanem attól lesz sikeres a nőknél, hogy van önbizalma, és elfogadja magát olyannak, amilyen."


Nem értek egyet! Ha nagy ritkán megdícsértek, hihetetlenül jól éreztem magamat! De ha az ellenkezőjét kaptam, az nagyon is levágott!Jól hangzik ez a szöveg, amit leírtál, csak sajnos nem igaz! Ismerek olyan fickót, aki a nők számára jól néz ki, ezért sokuk oda is van érte. Ettől eltekintve viszont egy barátságtalan és zárkózott figura...mégsem számít, mert szét van gyúrva, meg van egy "terrorista" feje, a legtöbb nőnek meg ennyi elég is. aki meg nem ilyen, azt úgy nézik, olyan tekintettel, mint a véres rongyot.

2016. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Közhellyel dobálózol,miközben fogalmad sincsen milyen hasonló helyzetben lenni és benne élni...

Nyilván az lesz magabiztosabb és laza stb., akinek bejött az élet,és sok visszaigazolást kapott erről az élettől,és főként a nőktől jelen esetben...

És ez mint minden más is,attól függ, milyennek születtél,mennyire helyesnek,igen.

Tapasztalat,mivel egyik haverom semmit nem tett az égvilágon,csak helyesnek született, és már 12-14 évesen a csajok körülzsongták, minket a többieket meg le se szartak,és elküldtek a búsba... ennyi a különbség.

24/F

2016. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
menjmánteee,mitakarsz? :p nem is nő vagy!
2016. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!