Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől válik valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől válik valaki ennyire nőgyűlölővé?

Figyelt kérdés

Sok pasi eleinte beleringatja a nőket a rózsaszín ködbe a megnyerő külsejükkel és a "visszahúzódó de romantikus" jellemükkel, hősszerelmesként viselkednek, aztán ha már megkapta a nőt, akkor jön a lelki fröcsögésekkel, hogy neki minden baja van már, a másik levegővételébe is beleköt, majd szemrebbenés nélkül megcsalja (a következő nővel ugyan úgy hősszerelmes és ugyan ez a forgatókönyv).


Ja és persze szerinte férfidolog a megcsalás, ilyenre alkotta a természet, de ha a nőt akárcsak megkörnyékezi egy másik pasi, abból órási hisztit rendez, mint egy 3 éves, akinek elvették a játékát.


És az i-re csak az teszi rá a pontot, hogy utána még vérig sértve hozzáteszi, hogy "minden nő egy retkes qrva, ugyan olyan vagy mint a többi, stb". Úgy hogy a nő semmit nem követett el ellene...


Az ilyen pasiknak mégis mi a franc bajuk van? Miért gyűlölik ennyire a nőket? És egyáltalán, miért viselkednek így?


2016. márc. 24. 23:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Tudod, ha a normális, átlagos külsőmmel és jellememmel jövök, akkor szarba se veszel. Hát ezért...
2016. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Talán nem a menő szépfiúkat kellene mindig megtalálnod.
2016. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Ezek a férfiak nem nőgyűlölők. Mert szeretik a nőket azért hajkurásszák őket inkább bunkóvá váltak mert így sikert aratnak a nők körében.
2016. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%

Én nagyon szerem a nőket, szerintem nagyon szép lények és kedvesek is azokkal, akik erre érdemesek.


Ez a valaki egyértelműen nem én vagyok. Tudod, ha egy férfi alacsony, gyenge testfelépítésű, azaz egy gebe és még az orra is turcsi, akkor nem kell senki lányának. Én tényleg a társadalom, - és az emberi lét legalja vagyok, mint valami csúszómászó, egy alázatos tetű aminek rusnya fizimiskája rothadó oposszumok piszkával vetekszik.


De az utálkozás és a gyűlölködés nagyon messze állt tőlem. Én egy kedves, barátságos, végtelenül szelíd és figyelmes szüleménye vagyok e fajnak, bár némileg a selejtes széria első számú példányai közé tartozom. Engem is nagyon sokan bántanak a külsőm miatt, állandó gúny és megalázás az életem. Sokan járnak hasonló cipőben, csak azért mert nem nőttek magasra, vagy éppen 30cm vastag a karjuk, holott a nők nagyon sokat várnak el egy férfitől. Vannak olyanok, akik ezt végtelenül rosszul tolerálják és egy idő után elpattan a cérna. Én nem vagyok ilyen, hogy ez jó, vagy sem azt nem tisztem megítélni. Én szeretem a nőket, mert akik méltók rá - külsőre -, azzal ők is kedvesek és odaadóak. Nekem ezzel nincs bajom, elvére nem a nők hibája, hogy ennyire fertelmes lettem.


30 genetikai hulladék F

2016. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Olvassátok már el a leírást!


"a megnyerő külsejükkel és a "visszahúzódó de romantikus" jellemükkel, hősszerelmesként viselkednek"

2016. márc. 24. 23:27
 6/25 A kérdező kommentje:

#1

A normális, átlagos külső és jellem nem lehet megnyerő valaki számára? Miért mindig a túlmaszkírozott műhapsikra kell gondolni?

2016. márc. 24. 23:29
 7/25 anonim ***** válasza:
18%
Tombol a feminácizmus kérem.
2016. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
8as Sajnos a mai fiatal nők hatalmas tömegének az kell. Bemész Bp belvárosba este hülyülni a haverokkal látsz egy csomó fiatal nőt, sokuk még szép is. Megpróbálsz kocsmákba vagy bárokba odamenni ilyen 2-3es női csoportokhoz és te érzed magad a végén xarul hogy megszülettél. Pedig még ronda se vagyok csak nem vagyok adonisz. Haverom vizilabdázott 195 magas kb minden második csaj hajlandó flörtölni vele. Évek óta ezt tapasztalom kb
2016. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

1-es vagyok

Mondd meg te kérdező:

170 magas, kiba.szott jó fej, szarkasztikus és olvasott vagyok. Dolgozom, sportolok, élek, nem bulizok, nem szeretem a társaságot.

Odamentem, elküldtek, visszajöttem.

Tessék megmagyarázni!


Aki magas, laza és társasági, az ma a... minden.

Legfőképp a normális.

Lényegében visszaturcsítottatok, pedig nem szolgáltam rá.

2016. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Légyszíves a kérdésre válaszoljatok.
2016. márc. 24. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!