Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rajtam kívül, ilyen szerencsétlen emberek? F Ezen hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Napokon belül, a 21ik életévemet töltöm, de valahogy társkeresés/párkapcsolat téren eléggé le vagyok maradva, tapasztalatlan vagyok. Kapcsolatom se volt még, de párszor volt, az évek során, hogy lányok próbáltak közeledni felém, de annyira hülye voltam, hogy nem láttam a jeleket. Vagy annyira be voltam szarva, hogy nem mertem lépni. Voltak olyanok is, akiknek csak szimplán nem jöttem be. Régebben interneten próbáltam ismerkedni, mert élőbe, még nehezebben ment volna. De ezek is kudarcba fulladtak. Kevéssel sikerült közülük találkozót megbeszélni.



2011. környékén találkozót beszéltem meg egy lánnyal, találkozó napján odamentem, láttam távolról ahogy ott vár, aztán annyira bepánikoltam hogy inkább haza mentem. Ebben az évben, volt még 1 másik esett, is hozzá haverom kíséretében mentem, mert úgy nem paráztam annyira, és haverom szimpibb volt neki, így vele jött össze, én meg kiszálltam a képből. Igaz még hívtak utána, de utánfutónak nem akartam menni.


2012. Volt még 1, elmentem rá itt nem tudtam félre állni mert előbb értem oda mint a lány. Annyira "szimpatikus" voltam neki külsőre, hogy oda jött köszönt és rögtön a buszmegálló táblához mentünk, megnézni mikor jön visszafele nekem busz. Aztán pármondatot beszéltünk, és ránézett a telefonjára, és mondta "anyám írt, haza kell mennem." Utána letiltott.


2013. mentem a suliba, leült mellém a buszon 1 velem 1korú lány akivel 1 suliba jártunk, ő nyitott aztán valahogy döcögve a suliig elbeszélgetünk, és megbeszéltünk 1 találkozót suli után, hogy beülünk valahova. Vártam a suli végét. Suli után, kicsit nagy tömegbe ment ki, mert eléggé közösség középpontja volt, én meg inkább visszahúzódóbb voltam/vagyok ezért lemaradtam. Felszállt a buszra leült hátul, én meg elől, és ahol megbeszéltük, hogy találkozunk, ott ő leszállt a buszról, én meg bepánikoltam és nem mertem leszállni. Inkább mentem tovább. Utána többször is találkoztunk, de levegőnek nézett.(Bár nem csodálom.)


Volt még ebben az évben, egy másik internetes ismerkedés, pontosan nem tudtam mit is akarunk egymástól. Eljutottunk a találkozóig, ahol már odamertem menni, az adott személyhez, de nem bírtam oldódni, kicsit zavarba voltam féltem, és szorongtam. Beszélgetés nem volt túl tartalmas, próbált kérdezgetni, én ahelyett hogy válaszoltam volna, rögtön visszakérdeztem, vagy zöldségeket beszéltem összevissza, mert annyira nem voltam a helyzet magaslatán.


Aztán kb. itt le is záródik, az én kis történetem ilyen téren.


Bocsánat, a kicsit keszekusza megfogalmazásért. :)


2016. jan. 24. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Értem én, hogy nem egy relaxációs jógagyakorlat egy csajjal ismerkedni, de mégis mitől fosol ennyire? Ha már bele is egyezik, hogy találkozik veled, annyira nagy baj nem lehet. Sötétben is félsz?
2016. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Úgy változtatsz, hogy le kell szrni az egészet. Nem tök mindegy mi lesz miután odamész? Nem fognak megenni. Ha nagyon gáz legfeljebb nem találkozol vele többet. Nem dől össze a világ. Vannak másik lányok is. Persze mondhatnád, hogy tétje van a dolognak, na de most, hogy félsz, jobb a helyzet? Nem. Ugyanúgy nincs barátnőd. Realizálni kell, hogy tök felesleges rettegned.
2016. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy magadhoz pozitívabban állsz.Minimum, hogy nem illeted magad ilyen jelzőkkel.Elhiszed,hogy teljesen normális vagy és az esélyed nagyon is megvan.Nekem legalábbis ez segített 30ev utan:)
2016. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hasonló voltam, mint te. Felregisztráltam társkeresőre, de annyira féltem kezdeményezni, hogy nem is írtam a levelekre nem válaszoltam. Aztán egyszer egy fél szavas választ gyomorgörcsök közt, de sikerült elküldenem. Szép fokozatosan válaszolgattam, majd már kezdeményeztem is. Aztán kiléptem ebből és elkezdtem a való életben is ismerkedni, pedig ezt soha nem hittem volna magamról. Szerintem csak idő kérdése.
2016. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2. nak igaza van! Mitől rettegsz ennyire? Én se vagyok egy nagy csajozógép, de pár éve azt mondta apa, ,,mivan fiam, félsz a p*nától?" bocs a fogalmazásért. De a nők is emberek, nem kell tőlük félni.


Azt javaslom, csináld úgy egy jó darabig, hogy rengeteg lányhoz odamész, leszólítod, beszélgetsz velük pár szót és utána szimplán-tudatosan beégeted magad.


Furán hangzik, de ez egy lépés a fejlődés felé. mivel rengetegen el fognak így utasítani, a jövőben már nem fogsz félni odamenni egy lányhoz. magyarán rutint szerzel, mivan ha elutasítanak. Sokkal lazábban fogod érezni magadat utána.


Sok sikert! ja, és 21 évesen még nem vagy lemaradva, sőt... én 28 vagyok, és még csak 2!! kapcsolaton vagyok túl. Nem mondom, én is nagyon szeretnék egy bnőt/párt magamnak, de nem pánikolok hogy úristen ennyi idősen. Én még fiatalnak érzem magam. :)

2016. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21 évesen még ne ess pánikba. Én 29 vagyok és még egy randi sem jött össze. Hiába próbálkozom, sajnos alacsonynak és ocsmánynak születtem, így esélyem sincs még arra sem, hogy az életemben legalább egyszer egy randi összejöjjön.
2016. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Alacsonyként legalább arányosabb testalkatod lehet, magas gebeként viszont már a pénz sem segítene ha lenne. Ocsmányként meg legalább valami trash-szexet kedvelő lány leeshet neked. Csomószor hallani lányoktól hogy kellene valaki a "megdugogatom magam a vízvezetékszerelővel/tűzoltóval/a szomszéd alacsonyocsmány fiúval" szerepjáték szexhez de soha, még az ősi kódexek se említenek olyat hogy valaki egy átlagos magas vékony srácra gerjedjen!!!
2016. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne parázz! Ne társkapcsolatot találni menj senkihez, hanem ismerkedni, barátkozni - aztán valameddig eljut a dolog.

Azt nem lehet előre tudni, hogy meddig és azt se, hogy NEKED tetszeni fog-e a lány, még az is lehet, hogy mégsem. Akkor te se vered le a fejét, ő se fogja a tiedet.

2016. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy 20 éves srác vagyok és csak azt tudom mondani, hogy ha mondjuk neten elkezdesz beszélgetni valamennyi lánnyal, akkor félig-meddig tudni fogod, hogy egy ismeretlen csajjal hogy beszélgessél és el merjél menni a találkozókra. Felültettél a találkozókkal egy csomó csajt, el akartál menni tőlük és csodálkozol, ha letiltanak? Legyél már egy kicsit tökösebb! Én sem vagyok az a bátor srác, de ha már megbeszéltünk valamit és nincs valódi indokom a lemondásra, akkor elmegyek oda, akkor is, ha nagyon parázok előző éjjel és aznap délelőtt! Ha emiatt nem is, de legalább becsületből menj el! Ha téged elhívnának, majd felültetnének, az jól esne neked? Nem hiszem és akkor lehordanál mindenkit és olyan kérdéseket írnál ki, hogy "A csajok miért ilyen r1b@nc*ok?", átalánosítanál és mindenkit egy kalap alá vennél. Így meg sok lány azért olyan még a normálisokkal is, mert valaki eléggé töketlen -már bocsi, de ez az igazság- elmenni találkozni velük, valaki csak meg akarná őket tolni, valaki átverné őket, vagy valaki barom lenne velük és bánthatná is ("ez a férfias nekünk" szlogenszövegeket íróknak szerintem félig igazuk is van, de másodrészben nekünk is meg kellene mutatnunk, hogy határozott férfiak vagyunk, akik egyenlő emberként, társként kezeljük őket).

Szerezz egy kis önbizalmat és gondolj arra, hogy nincs mit veszítened, ettől nem fogsz meghalni. 20/f

2016. aug. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!