Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha szeretném hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha szeretném hogy udvaroljanak nekem?

Figyelt kérdés

Mármint nem mindenki, hanem az aki hajt rám. Csak addig vagyok érdekes, amíg nem jön egy könnyen kapható csaj, aztán le vagyok tojva. Nem az kell, hogy kezét-lábát törve romantikus gesztusokat tegyen a pasi, csak hogy azt lássam, nem azért hajt rám, mert jelenleg csak én vagyok, hanem mert én kellek neki. Miért nem kitartó senki? 21 éves létemre még nem volt barátom, mert nem löktem oda magam. Mindig amikor jön valaki, azt hiszem hogy végre nem fogok csalódni, hiszen annyira rendes, rendes ez a srác...persze...csak addig amíg nem jön egy ribi...:S


Állítólag gyönyörű vagyok, intelligens, jó humorú, és kedves...talán egy kicsit zárkózott én nehezen oldódó...de ez ekkora hátrány? Még az ilyen típusú pasik is a földön csúszva nyomulnak a tökéletes csajra ha megjelenik, mintha nem is léteznék...:S


2015. nov. 14. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Arany középút... azt én is szeretem nőként, ha egy férfi érezteti, hogy PONT ÉN kellek neki, és nem csapja az összes nőnek a szelet, de tapasztalatom, hogy a normálisabb férfiaknak igenis szükségük van biztatásra, megerősítésre. Tehát ha érzem az első jeleket, hogy bejövök valakinek, akkor én is adok neki biztatást, hogy érezze, van esélye nálam. Ebből alakul ki az udvarlási folyamat. Ennek kölcsönösnek kell lennie, nem egyoldalúnak!

Ha zárkózott és nehezen oldódó vagy, akkor azt a férfi akár elutasításként is megélheti, és akkor persze, hogy nem fog udvarolni. Senki nem akar olyan helyen keresgélni, ahol úgy érzi, nincs keresnivalója. Egy általad rendesnek titulált férfinak nagyon sok biztatásra van szüksége ahhoz, hogy lépni merjen. Magas labdákat kell feldobni, amiket lecsaphat.

2015. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Talán mégsem vagy gyönyörű, vagy ha igen, hidegen viselkedsz.
2015. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon rossz helyen keresgélsz,vagy mozogsz.

Sok olyan férfit ismerek a köreimben,köztük én is ilyen vagyok,aki kitartó,és és udvarolni is szeret.

Csak minket a nők észre sem szoktak venni,ha látnátok hogy átnéznek rajtunk az egyetemen is.

Mintha ott sem lennénk,és mindezt azért,mert nem születtünk helyesnek,nem vagyunk bunkók,és nem kiabálunk,nem feltűnősködünk,hanem normálisan,értelmesen beszélgetünk egymással.

Azt írtad,az aki hajt rád ilyen.Tehát valamiért ilyenek hajtanak rád.Tehát ha ez nem tetszik,akkor kezdeményezz Te,és menj oda olyanokhoz akik tetszenek neked,és úgy gondolod hogy lehetne belőle valami...

24/F

2015. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha tetszik a srác, szoktam jeleket adni, vele teljesen más vagyok mint általában...aztán jó hülyének érzem magam, hogy mindenki látja rajtam, hogy oda meg vissza vagyok a pasiért, aztán meg koppanok...:(


Nem tudom, hogy gyönyörű vagyok-e, csak azt írtam le, amiket mások mondanak...

2015. nov. 14. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vársz te udvarlást. Eddíg 100 nőnél probálkoztam, a bokolás kedveskedés, szerelmes sms-ek, vagy virág ajándékozás után, egyből ellettem hajtva. Mert hogy kedves vagyok, az meg kinek kell. Ha viszont keményen lépek fel, perverz szexuális beszólásokat ejtek el, a csajt semmibe veszem, és egy kevés nyomulás után odébb állok billiárdozni, vagy haverokkal marhulni, na ez már bejőn a csajoknak. A filmekben látott kedves udvarlás, lovagias viselkedés, soha nem működőtt! Azért sem jőtt össze neked semmi, mert másra vágysz mint amit magadnak bebeszéltél.
2015. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem hallottad még, hogy az emberek nem egyformák?

Te ilyen idióta 3,14csákkal találkoztál eddig, ettől még nem mindenki ilyen...

2015. nov. 14. 15:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem baj,de más módszerhez kell folyamodnod,ha szeretnéd elérni,amit akarsz.Ha tetszik valaki és érdekel,nem szégyen burkoltan közölni vele.Több lazaság,nyitottság kéne részedről.Másrészt ne a nagymenőket válaszd ki magadnak,hanem akik elérhetőek,nincsenek elszállva maguktól.Nekik meg nyilván kevesebb az önbizalmuk,szükségük van bátorításra.
2015. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Le is írtam, hogy nem a nagymenőkhöz próbálok közeledni, de mindegy...
2015. nov. 14. 16:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A személyleírásod alapján olyan vagy mint a volt párom, akivel 7 hónapig voltam együtt. Gyönyörű szép, okos, intelligens, humoros, kedves, ugyanakkor zárkózott és nehezen oldódó, stb.

Csakhogy ő sosem tudott teljesen megnyílni. Éreztem és tudtam hogy valami nyomasztja, de sosem mondta el nekem, mi bántja, mitől fél, hiába kérdezgettem. Semmi volt a válasz. Eléggé labilis állapotú lelkileg, érzelmileg. (7 évig nem volt párja, az előzőtől van már egy 10 éves kisfia. Nem is keresett magának sose senkit, elfogadta hogy ő egyedül marad, ez így jó neki stb. Emiatt majdhogynem antiszociális, védőfalat húzott maga köré, makacs, olykor nem toleráns, félénk stb. Eléggé ingadozik a hangulata)

Én bevallottam neki hogy szerelmes vagyok belé és összejöttünk. Nálam annyi volt a gond, hogy szinte túlzásba vittem a szeretetet és sok voltam neki.

7 hónap után egy összekaptunk egy hülyeségen és magára hagytam hagy higgadjon le. 1 hétig hozzám se szólt, majd azt mondta szakít velem, mert sose volt belém szerelmes, bla...bla...bla... (csakhogy ez nem igaz.)

Rá egy sms-t küldött hogy találkozzunk. Csókolóztunk, ölelkezdtünk, mondta hogy nagyon hiányzom neki. De nem tudja akarja-e folytatni.

2 hónapig húzta az agyamat ezzel a bizonytalansággal. Hiába mondtam neki üljünk le higgadtan, őszintén beszélgetni. Nem. Mindig csak megígérte hogy majd beszélünk.

Egyszer aztán tudtunk találkozni, ingerült is, és zavarban is volt. Hazudozott, mellébeszélt, letagadott dolgokat stb. Így vége lett. Összeroskadtam. Még most is szeretem, minden hibája ellenére. Rátesz egy lapáttal, hogy nincs már olyan barátnője, akivel összejárna beszélgetni, sajnos.

Kiderült egy hozzá közeli ismerősétől, hogy bevallása szerint az ő fejében van a hiba, nem bennem. De nem meri elmondani stb.

Egyébként hosszabb és bonyolultabb ez a sztori.

Én is csúsznék még a földön érte.

2015. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy valóban hideg vagy ahogyan a 2-es is írja, vagy túl hosszúra nyújtod ezt az udvarlási cécót, egy idő után ha nem lépnek 1-röl a kettőre, és nem látja azt az illető, hogy igen van értelme hajtani, meg udvarolni akkor abbahagyja.
2015. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!