Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találnak társat akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találnak társat akik aszexuálisak?

Figyelt kérdés

Sajnos kevés fórum van erről,és sokan törölték onnan is magukat! :(

Szex nélkül is lehet boldogan élni!



2015. nov. 9. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Sot! Tars nelkul is! Ehhez mit szolsz?
2015. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Ha nem akarsz szexelni, akkor minek akarod valaki más rigolyáit megszokni, alkalmazkodni hozzájuk? Örülj neki, hogy nem kell kompromisszumot kötnöd.

Egyébként - szvsz - szex nélkül nem lehet boldogan élni, ezt csak azok mondják, akik "bénák" hozzá, hogy élvezzék ... már bocs!

2015. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes,de aki szexuális kapcsolatban,él azok max 6.évig lesznek együtt,és megcsaltan ,vagy kiszeretnek egymásból,viszont egy aszexuálisnak jobb,mert lelkileg kötödnek egymáshoz,ami a heteróknál nincs
2015. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3:

Ezt a sületlenséget honnan kukáztad? :-P

2015. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is aszex vagyok, de még nem találtam lehetőséget sajna. :(

Annak, aki nem képes felfogni, h az aszexek is vágyhatnak társra, üenem, hogy vannak olyanok, akik vágynak és vannak akik nem. Ne provokáljátok a kérdezőt olyan sületlenségek miatt, amikről fogalmatok sincs!

2015. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

ha csak ölelgetni akarsz,akkor vegyél macskát,kutyát :)


ha beszélgetni,akkor legyen egy lakótársad :)

2015. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hatosnak: Te pedig ha szexelni akarsz, használj guminőt!

Nem is értem, miért válaszolnak olyanok a kérdésre, akik csak a kérdezőt támadják....

2015. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is aszex vagyok és a környezetemben szinte mindenki hülyeségnek tartja. Én megértelek
2015. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!