Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 22/L

Figyelt kérdés

egy éve nincs párom...


ismerkedek társkereső oldalakon, randiztam is már onnan több emberrel, de egyikkel sem alakult ki kapcsolat...


tetszettem nekik külsőre szimpatikusnak találtak valamiért még sem passzoltunk össze...


bár van rajtam súly felesleg nem vagyok csúnya adok a külső megjelenésemre ápolt vagyok igényes és nőies...


próbálok nyitott szemmel járni próbálok ismerkedni tárkeresőre is felraktam maga, tehát teszek érte hogy találjak párt még sem találok...


nem tudom már hol keressek hol találhatnék egy olyan férfit aki normális komoly kapcsolatot szeretne...


eget rengetően nagy igényeim elvárásaim sincsenek párkeresés szempontjából, nem milliomost keresek, és nem is egy adoniszt...


kezdem már elveszteni a reményt hogy találok egy hozzám való párt akivel boldog lehetnék...


2015. okt. 11. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Egy eve nincs parod...szornyu...nekem 19 eve nincs
2015. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%

"eget rengetően nagy igényeim elvárásaim sincsenek párkeresés szempontjából, nem milliomost keresek, és nem is egy adoniszt.."

A probléma a legtöbb nőnél itt szokott lenni,bár nem tudom a te esetedben is így van-e,vagy sem.

A legtöbb nő mind ezt állítja,jajj hát neki nem kell a legtökéletesebb külsejű,stb. Aztán mégis amikor válogatnak,csak ezeknek adnak egyáltalán esélyt,és ilyenekkel jönnek össze kizárólag a való életben sajnos... :/

Mert én például nagyon sok értelmes,normális srácot ismerek a környezetemben,akiknek köztük nekem sem volt még soha barátnőm,kapcsolatom,de mindig is csak a komoly,normális kapcsolat érdekelt volna,csak esélyt sem kaptam soha egyetlen nőtől sem,mert ők csak a legjóképűbb,jó genetikával születetteknek adnak esélyt sajnos,én meg mivel nem születtem annak,esélyem 0 volt.

Szóval találhatnál olyat,csak ahhoz észre is kéne venni az ilyen embereket,kapásból tudnék mutatni neked elsőre ilyenből 10 embert legalább.

Rám még néha rám pillantanak a nők ha bemegyünk az egyetemre,de rájuk aztán végképp nem.

Rám is csak azért,mert nem vagyok az a tipikus átlagosan öltözködő srác,amúgy engem is semmibe vesznek...

24/F

2015. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Hűha.... de nagy egetverő gondja van valakinek!!! :D

Bocsi, de ezen csak röhögni tudok!!

Más pl. munkanélküli vagy a kórházban fekszik betegen, te pedig itt virnyákolsz, mert nincs egy éve pasid!!


Hmm.. kívánom, hogy ettől nagyobb gondod az életben soha ne legyen!!! :)


Egyébként, ha valamit nagyon görcsösen akarsz, akkor annál jobban nem fog sikerülni!

2015. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak itt bőven gondok a válaszadók felől, az még egy dolog, hogy minden ilyen kérdésnél, amit pasik tesznek fel nekiálltok minden nőt lek*rvázni, de annak mi az isten értelme van, hogy idejöttök támadni egy kérdezőt ugyanazért a problémáért, amivel ti is küszködtök? És ne mondja nekem senki, hogy őt nem zavarja, mert egészséges lelkületű ember nem jön random kérdésekhez támadni és hisztizni amiatt, hogy még nem volt barátnője...


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Sajnos manapság szinte lehetetlen neten kívül is társat keresni, de ezt tudnám javasolni, hogy járjatok el nagyobb baráti társaságokkal, hátha valakivel egymásra találtok, mert a legtöbb netes közeledést nem lehet komolyan venni.

2015. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
írj ki itt GYK-n a szexuális kategóriába valami "tüzesebb" kérdést írd mellé a korod és lesz bőven jelentkező!
2015. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért nem alakult ki a randikból semmi?

Rákérdeztél erre a randi után? Vagy te ejtetted a pasikat?

Valahol az motoszkál a fejemben hogy az ilyen netes párkereső oldalakon talán már túl nagy a kínálat, és ha valaki az első randin nem kelti fel az érdeklődésünket, akkor egyszerűen megyünk a következőre, anélkül hogy rendesen megismernénk az előbbit. Holott ha valakivel több időt töltenénk el nagyobb esély lenne rá hogy beleszeretünk nem?

2015. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol vagy? Hogyhogy nincs párod?
2015. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!