Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jó ideje egyedül élsz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó ideje egyedül élsz, biztos vagy benne, hogy szívesen feladnád a mostani kényelmes életed (akkor és azt csinálsz, amit akarsz, nem szól bele senki) egy kapcsolatért, csak legyen kihez odabújni, ne kelljen esténként egyedül elaludnod? (N)

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 23:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az igazán szabad ember nem azt csinálja amit akar, hanem nem csinálja azt, amit nem akar! ;)
2015. okt. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
En olyan ferfit keresek, akivel nem fogom erezni, hogy feladtam valamit. Ha meg van a kello szabadsag mindkettonknek, akkor orommel belevagok. De addig meg nem alkuszom meg.
2015. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12:

Hajrá! ;)

2015. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem nevezném kényelmesnek az eddigi életemnek azokat az éveit, amit párkapcsolat nélkül éltem le, eléggé kőkemény éveim voltak.


Azért nem adnám fel, hogy legyen kapcsolatom, ha meg szerelemből lenne kapcsolatom, nem érezném áldozatnak, mert szívesen lennék azzal, akit szeretek, akire vágyom.

2015. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Amíg mindössze annyit jelent egy kapcsolat, hogy legyen kihez bújni és ne egyedül kelljen aludni...addig biztosan nem szeretném feladni ezt az úgymond kényelmes életet..........
2015. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
33\férfi vagyok elmagyarázná valaki hogy miért is kényelmes az ha egyedül vagytok? Lassan 4 éve vagyok így hellyel közzel , de nem értem miről beszéltek, mert ha szeretek valakit és vele vagyok, akkor semmi sem teher amit meg kell tenni a másikért. Szóval én nem érzek, éreztem, semmiféle kényszert, mikor volt normális kapcsolatom. Nem tudom lehet velem van a baj...
2015. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
13-as, hidd el, hogy vannak meg olyanok, akik megbiznsk egymasban es nem minden percben vannak egymas nyakan. De ez csak egy pelda...
2015. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

Az ember társas lény, ebből adódik, hogy előbb utóbb mindenki szeretne egy társat. Ha megvan a kölcsönös érzelem, én nem gondolkodnék, hogy mit adok fel. Arról nem beszélve, ha az elején tisztázzátok, hogy KELL egy kis szabadság, persze ehhez az is kell, hogy megfelelően érett gondolkodásúak legyetek.

Az a lényeg, én adnék esélyt magamnak, és neki is.

2015. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy értem amit kérdezel, de nem biztos!

A dolog ettől sokkal összetettebb!

Ha akarsz beszélni róla írj privátot!

De gondolom, inkább ismerkedési szándék ez!

Sok sikert hozzá!

Kedves férfitársaim, itt van egy 30 körüli hölgy, (ha nem tévedek) aki kedves odabújós párját keresi, mélyérzésű férfi személyében! :-)

Kívánom hogy találjátok meg egymást!

2015. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!