Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Unalmas és csúnya lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas és csúnya lányként van esélyem párt találni?

Figyelt kérdés
Abszolút nem vagyok a társaság közepe, a férfiak is keresztül néznek rajtam, mert se formás se szép nem vagyok, így huszonévesen se tudok felmutatni semmiféle párkapcsolatot.
2015. aug. 25. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Van
2015. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Mindenkinek van esélye egy hozzá nem illő, teljesen gagyi és szar párt találni. :)
2015. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Blade Bone ***** válasza:
Az alakodon változtathatsz, szóval ez nem igazi probléma. A másik meg hogy nem vagy szép, ez sem egy hű de nagy dolog, mivel mindenkinek más a szép. :) Lehet hogy több ideig fog tartani amíg találsz majd valakit, de nem ez számít, hanem az hogy hogyan élsz addig, próbálj mindig úgy cselekedni és olyan életet élni, hogy ne keljen semmit megbánnod. :)
2015. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

szerintem fontos, hogy mosolygós legyél, de ennyi önbizalommal gondolom az sem nagyon megy...


lelkileg és agyilag mi a helyzet? :)

2015. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A csúnyaság relatív, és valamennyire lehet segíteni rajta. A fontos az, hogy elfogadd saját magad, bármilyen közhelyesen is hangzik ez. Öltözz igényesen, csinosan, és általánosságban adj magadra, ez sokat számít.


Az unalmasság inkább gond lehet. Miért gondolod magad unalmasnak? Az, hogy nem vagy a társaság közepe, nem azt jelenti, hogy nem vagy érdekes. Valószínűleg introvertált vagy, lehet, hogy gazdag és érdekes a belső világod. Unalmas akkor vagy, ha nem tudsz lelkesedni, nem érdekel semmi és nem lehet beszélgetni veled. Remélhetőleg nem így van.

2015. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Asperger?
2015. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem Asperger. A sport, csinos ruha semmit nem ér, ha menthetetlenül csúnya az arcom formája, ha mosolygok pedig csak még rosszabb.
2015. aug. 25. 14:21
 8/20 anonim ***** válasza:
23-24 éves vagy?
2015. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen
2015. aug. 25. 14:24
 10/20 anonim ***** válasza:
Több kapcsolatod is volt már, de a csávók hamar leléptek és nem mondták, meg hogy miért?
2015. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!