Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan biztassak egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan biztassak egy fiút kezdeményezésre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy apum vállalkozó, és érkezett hozzánk egy hónapra egy gyakornok. 5 napja van itt, és hétvégén elmentünk egy fesztiválra, ahol nagyon megkedveltem. Nagyon rendes, bármiről lehet vele beszélni, de konkrét közös témát, ami tényleg érdekli, még nem találtam. Arra az egyetemre jár, ahova én is szeretnék menni, erről sokat beszélünk, de félek hogy egyszer megunjuk. Szóval nagyon is teszik ez a srác, de nem tudom, hogyan közeledjek hozzá. Még nem volt kapcsolatom, és nem szeretnék kezdeményezni. MIT TEGYEK? :O
2015. jún. 22. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
:OOOOOOO
2015. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a leírásból úgy tűnik, hogy ez a dolog gyakorlatilag sínen van. Van közös beszédtéma, voltatok együtt szórakozni és minden nap találkoztok.

Legyeskedj körülötte, beszélgess vele. Hülyeség, hogy konkrét témát keresel. Dumálj vele bármiről. Hívd el fagyizni vagy bárhová. Ha te is tetszel neki, akkor felveszi a fonalat. Az első randira én hívtam el a páromat, aztán a másodikra már ő hívott el. Utólag azt mondja, hogy neki soha nem lett volna bátorsága, de másodszorra már csak fél órát tétovázott a telefonnal a kezében :)

2015. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha most ismerkedtek, akkor kettőtökről beszélhettek leginkább. Kérdezd magáról és te is is beszélj magadról. Ha érdekled akkor megy ez magától.
2015. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!