Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti összejönnétek egy zsidó nővel, és fordítva?

Figyelt kérdés
Én keresztény vagyok, de kíváncsi vagyok a válaszokra.
2015. máj. 18. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam a vallás az utolsó szempont :)
2015. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Simán. Papíron én is keresztény vagyok, valóban meg ember.
2015. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én katolikus vagyok. Szerintem nem a vallás a lényeg, de én alapból nem jönnék össze nagyon vallásos emberrel, lehet az akár keresztény akár zsidó. Olyan zsidó származásúval, aki nem különösebben gyakorolja a vallását azzal simán összejönnék. Amúgy is butaság, mert az nyílván nem derül ki az ismerkedés elején
2015. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
Simán,sok jó kóser kaja van.
2015. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én zsidó nő vagyok -bár egyáltalán nem tartom,- és igen, összejönnék szinte bármilyen vallású férfival, ha ő nem akarja a saját vallását rám kényszeríteni, illetve nem bigott.
2015. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Részemről a vallás egy nagyon sokadrangú dolog- elvileg én is katolikus vagyok, gyakorlatilag meg magasról le van tojva. Ha a pasi vallásos, de nem erőlteti rám, és nem mondogat butaságokat, mittudomén, nem tépi ki a kolbászt a számból, vagy ilyenek, akkor részemről rendben vagyunk. Ha meg pontosan ugyanannyira zsidó, mint amennyire én katolikus, akkor aztán főleg szent a béke- mondhatnám, akkor igazán kóser minden :P
2015. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Carragher_x ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel a másik vallása.
2015. máj. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen
2015. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak szép zsidó csajszik, simán összejönnék velük, de max. szexre vagy legfeljebb laza kapcsolatra.
2015. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sose!
2015. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!