Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Opel g astra kizáró ok lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opel g astra kizáró ok lányoknál ? 23 F

Figyelt kérdés
Van egy ütőt kopott isuzu motoros opel g astrám még az 18 évesen vettem első autóm én nagyon meg vagyok elégedve vele keveset eszik alig van baja pedig állandóan használom de a lányoknak nem igazán tetszik

máj. 11. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az számít, hogy te szeresd, mert magadnak vetted és nem nekik. Hát ennyi. Menjenek busszal ha nem tetszik valami.
máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Lehet 10 év múlva nem Astrád lesz, hanem Ferrari-d. Aki nem állt melletted a kezdetekkor, az később se kuncsorogjon. Találj egy olyan nőt, aki önmagadért szeret, támogat és kihozza belőled a legjobbat.
máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányoknál igen, nőknél nem.
máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne a verdával csajozz bro.. nem éri meg
máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
51%
Nem. Értelmes nő az ilyesmit pont lesz*rja. Ha te érdekled és nem a pénzed, az is mindegy lenne neki, ha beültetnéd egy kispolszikba. Mellesleg szerintem az F astra az egyik legeslegszebb kocsi.
máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Fogalmam sincs róla, hogy néz ki az opel g astra...

Szerintem 10 nőből vagy 7 ugyanígy van ezzel.

máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

Ha neked ez elég, akkor kb mindegy is. A Nők viszont szeretik a komfortot és egy G astra minden, csak nem olyan.

Szívesen :)

máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Most rákerestem, hogy ez pontosan milyen autó. Átlagosnak tűnik, teljesen jó. Nem tudom elképzelni azt a szituációt, hogy "Sajnálom, Feri, de... Nem, nagyon kedves vagy, és figyelmes is. Jókat nevettünk, remekül nézel ki, és tényleg imádom a főztödet is, csak... Tudod, neked opel g astrád van, és hát, ez így sajnos nem fog működni.":D
máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valahol ez lehet a határvonal, az alsó szint amibe még beülnek, még elfogadnak vele ha amúgy jó pasi vagy
máj. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a 90%-unk a márka logót se tudja felismerni, nem hogy a pontos kocsit. Nekem például mindegy, de nekem az is mindegy van-e kocsi vagy nincs. Ha nagyon kell, veszek egyet magamnak.
máj. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!