Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok tanácsot adni? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni? Túl gondolom ezt a dolgot szerintetek?

Figyelt kérdés

Férfiak és nők véleménye egyaránt érdekelne.

18 éves lány vagyok, eddig 1 komoly kapcsolatom volt, ott nem jelentett ez problémát. Azonban ez a kapcsolat véget ért és újra nekifutottam a társkeresének ez egyetemen. Arról lenne szó, hogy a karom és az állam szőrös. Nem erős szőr, de kicsivel sötétebb. Eddig az előző páromat nem zavarta és engem se zavar, de aggódom, hogy a jövőben emiatt el fognak utasítani fiúk. A szőrtelenítéssel nincs problémám, mert más testrészeken szőrtelenítek, de eddig ezeken a helyeken nem. A problémám az lenne, hogy elkezdjem-e? Mert ha elkezdem, akkor utánna folyamatosan kell, viszont nem tudom, hogy én reagálom túl és valójában a fiúknak ez nem is annyira zavaró vagy érdemes lenne elkezdeni. (Tudom, hogy minden fiú más)

Kérlek írjatok le mindent, amit gondoltok erről. Köszönöm előre is!



máj. 10. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Én a helyedben a karomat nem szőrteleníteném, de az államot igen. Viszont semmiképpen ne borotvával mert ha picit visszanő, szúrni fog.

Én a honaljamat epilalom (az első borzalmasan fájt brrr, de az ugyen nagyon érzékeny terulet) és azota messze nem úgy nő vissza mint a borotvalasnal. Mintha olyan "lágyabbak" lennének a szőrök. Gondolom ugyanezt erned el gyantával is:-)

máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
Az epilálástol es gyantától csak kopni fog a szőr, a borotválastól és szőrtelenítő krémektől dúsulna csak be mert az nem tépi ki, és erősödne csak.
máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én epilálom a karomat pont ezért.
máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 bolognai a kedvencem ***** válasza:
76%
Az arcodon érdemes lenne, a karodon szerintem felesleges. Fogadd meg az első válaszoló tanácsát, esetleg kérj tapasztalatot más nőktől, hogy nekik mi vállt be.
máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem probelma. Kicsit több benned a fiús gén mint kellene. Lehet majdnem fiú lettél.
máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

És szerintetek érhet emiatt elutasítás?

Vagy amelyik fiú nem tud esetleg így elfogadni, azzal ne is foglalkozzak? Majd jön valaki, akinek így is jó leszek?

máj. 10. 17:14
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

A karoddal nincs semmi baj.

Az álladon se hiszem, hogy szakállad lenne, akkor már leszedted volna. De talán inkább azt szedném le.

máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán legyantáztathatod kozmetikusnál. A gyantától egyáltalán nem lesz erősebb a szőr.
máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
#8 A borotvától se, ilyen hosszútávú hatásoktól nem kell félni. Annyi, hogy a vágásnál vastagabb a szőr, mint a végén, így erősebb szőrnél lehet borostás. De ha visszanő, újra elvékonyodik a vége.
máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

a borotválástól sem dúsúl, csak élesen vágja le, nem kopik annyira a vége, ezért tűnik erősebbnek, de az epilálás tényleg jobb. Tartósabb, a szőrtüszőknek pedig árthat, vagyis kevesebb lehet idővel a szőr.


Végleges szőrtelenítésen nem gondolkodtál? Főleg az arcodon.

máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!