Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek akik évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akik évek óta csak a munkának élnek, azok egyszer csak hirtelen akarnak párkapcsolatot és családot, vagy minél több ideig vannak egyedül, annál inkább hozzászoknak?

Figyelt kérdés
Tapasztaltatok példát valamelyik esetre?

máj. 10. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi: én az egyedüllétet nagyon is imádom mostmár.
máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ismerek olyat, akinek egyszer csak lett párkapcsolata, és onnantól 100%-ban belevetette magát a kapcsolatosdiba.

Ismerek olyat is, aki mindig is karrierista volt, a párkapcsolat csak másodlagos neki, és nem is akar gyereket/családot.

Illetve olyat is, aki már családos emberként is állandóan a munkájával foglalkozik, de az persze családfenntartóként.

Én az vagyok, akit utóbb írtál, a munkámra+hobbimra koncentrálok, és egyre kevésbe tudnám elképzelni magam egy kapcsolatban - de én igazából sose voltam egy kapcsolatra való ember, sose tudtam elképzelni magamat kapcsolatban, nem akarok családot stb.


Az a tapasztalatom, hogy aki akar kapcsolatot, az akkor se fog “beleszokni” az egyedüllétbe, ha sokat van egyedül - maximum kifogásnak használja, hogy “jaj, úgyse lenne időm egy kapcsolatra a munka mellett” - aztán amint sikerül összejönnie valakivel, egyből beleéli magát, és háttérbe szorítja a munkát.

máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én 2 éve társas magányból szabadultam ki februárban, de ennek ellenére nagyonis vágyom egy nőre és kapcsolatra, meg ha lehet családra is majd.
máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Én az előbbi vagyok, nem foglalkoztam a társkereséssel, csak a tanulás, munka stb., most itt állok 30 felett, teljesen beszűkült lehetőségekkel, ha egyáltalán még van. Későn kaptam észbe.
máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Érthetetlen dolog ez számomra, hogyan lehet a munkának élni ha nincs motivációd az ellenkező nem révén?

Ha nincs senkid, hogyan lehet belevetni magad a munkába, mégis mi értelme és haszna van számotokra?

máj. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 A kommented azt mutatja, hogy Te nem szereted a munkádat.

Nekem nincs szükségem “külső motivációra”, maga a munka motivál. De ehhez hozzájárul, hogy érdekes, változatos, és emberekkel kapcsolatos.

máj. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5: Én nem azért dolgoztam sosem, hogy az ellenkező nemrw költhessem a megkeresett pénzem. :D Te igen?!

Az értelme az, hogy jó, persze ez csak akkor igaz, ha szereted, amit csinálsz. 4es voltam.

máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát ja, nem létezhet munka amit szeretnék.

Örömet sosem tudna okozni a munka, ezért eszemben sincs belevetni magamat. Furcsa hogy egyeseknek ez örömforrás, felfoghatatlan

máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A Saját tapasztalataim alapján azt mondám. (Kórházban dolgozom.)

Hogy örülök, hogy egyáltalán van szabadidőm.


Most kaptam 6 nap szabit ami 8 lett volna csak a nincs ember a műszakba.

Fogalmazzunk úgy hogy jófejségből oda adtam 2 napot.

Szóval én biztos, hogy nem fogok semmilyen, se párkapcsolat, se családalapítás. Semmi ilyesmivel foglalkozni. Pedig elvileg nem nézek ki rosszul.


De a szabadidő az szabadidő. Ezt egyébként a szüleimmel is tisztáztam.


Üdv egy ápoló.

máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Szeretem a munkáimat, szeretem a szabadságot hogy nem kell beszámolni senkinek arról hogy mikor és mennyit dolgozom.

Hiába dolgozom havi 250-300 órát, mégis szabadabb vagyok mintha tartanék egy barátnőt.

Nem keresek mindenáron kapcsolatot, boldog és stabil vagyok egyedül, de ha jön valaki azzal lehet hogy megpróbálnám.

máj. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!