Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lànyok mit gondolnàtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok mit gondolnàtok a fèrfiakròl, hogyha állandóan azt tapasztalnátok, hogy minden férfi csak érdekből akar veletek lenni?

Figyelt kérdés

Làtnál pár pasit akik nem ilyenek és kapcsolatban vannak, de nagy többségben azt látnát, hogy a pasik érdekből keresnek nőt.


Akár hol ismerkednétek idővel mindig ez jönne elő.


Mikor ezt megemlítenétek 4-5 év után akkor azt tapasztalnád,hogy mindenki nektek támad , hogy rossz helyen keresel, te vagy a hül.ye, te vagy a .zar.. Holott csak egy valós problémát vetsz fel.


Mit gondolnátok ilyen helyzetben a férfiakról és, hogy éreznétek magatokat?



máj. 7. 14:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Hát, minden nap ezt látom a gyakorin🤣 Házi cselédet és ingyenes szexmunkást kerestek. Legyen tökéletes, és alap, hogy ti külsőleg és belsőleg is lehettek hányadékok.

Mit szólok? Semmit. Nem jövök ide nyavalyogni, hanem simán nem keresek ilyet. Ha szökőévente 1x találkozom egy üdítő kivétellel, akkor összejövök vele, vagy elfogadom, hogy nem kellek neki és élem tovább az életem.

Nektek is meg kéne próbálni ezt.

máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

A kérdező jogos témát dobott fel! Mi férfiként 4 típusú nőt tapasztalunk


1, aki tényleg jó rendes de kevés van belőle


Aztán itt a többség ami undort kelt egy idő után.


2, akinek mindenki fogyi aki nem diplomás és törekvő

3, akinek csak mindenben a haszon meg a pénz a fontos

4, és azok akiknek a top külsejű férfi csak a férfi

máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem pazarlok gondolatokat erre, egyszerűen nem keresek párt.
máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%

1-es

Na sikerült ugyanazt az incel általánosítást csinálni, amin itt röhögünk minden nap 😂😂

Érdekes, hogy így fel lett pontozva a válasz.


Kérdező, ez nem így megy, egy férfi és egy nő (átlagosan) nem ugyanazt keresi a másikban, mások kicsit a szempontok.

máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
4, fejtsd ki, mit keres minden nő és minden férfi.
máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

5

Hol mondtam olyat, hogy minden nő és minden férfi?

máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%

#4! Milyen incel általánosítást?😂

Tudsz olvasni? Kizárólag magamról írtam és gyakoris incelekről.

Az, hogy ÉN nem keresek pasit, pláne nem gyakorin és pláne nem az incelek között, az nem általánosítás, hanem tény RÓLAM, mivel a kérdés T/2-re vonatkozott és én vagyok egy, aki válaszolt.

Az meg hogy milyen egy gyakoris incel és milyen nőt szeretne, megint csak egy tény. De hajrá, cáfolj meg. Várom a linket egy incel kérdésről, amire nem igazak a fentiek.😉

#1

máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

"Hol mondtam olyat, hogy minden nő és minden férfi?"


Egy nő és egy férfi mást keres, mondod. Az "egy" határozatlan névelő, nincs a sztoriban megnevezve senki, tehát általánosítasz.


Aki nem funkcionális analfabéta (vagy egy vitatkozó kis hörcsög), az levágja, hogy az "egy" és a "minden" itt felcserélhetőek.


De te tipikusan a "hol írtam ezt?" idegbeteg, enyhén fogyatékos, válaszkerülő riposztot használod.


Bravo.

máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

7

Bocs, nekem úgy jött át, hogy az összes férfiről beszélsz.

máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

7#


Arròl persze nem teszel említést, hogy rengeteg nő van aki átlagos szinten van és mégis 2 polccal feljebb helyezi magát és ilyenkor jön a én csak diplomas, jómódú, szép testű pasival állok szóba..


Ezek a nők nem undorítóak..

Sőt szerinted nem is létezik ronda nő külsőleg és elmebeteg nő belsőleg..

máj. 7. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!