Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék kezdeményezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék kezdeményezni egy külföldi férfi felé?

Figyelt kérdés

Már egy ideje Horvát országban vásárolunk. Közel élek a határhoz, mindössze néhány kilóméterre. A település a legközelebbi város az átkelő helytől. Itthonról nagyjából 10 km a távolság, tehát nem vészes. Korábban sose jártam át, tehát abszolút senkit se ismertem.


Az egyik bevásárló központban dolgozik egy férfi. Én olyan 29-32 közé saccolnám meg a korát. Szép kiállású férfi, magas, széles válakkal. Alapesetben nem az én zsánerem, nem tudom mi fogott meg benne ennyire. Hentes, kasszába soha se áll,nem tölt fel árut. Ha szerencsém van kilép kiszolgálni, kiadja a húst amit kérek. Nem beszélek horvátul de ő nagyon tetszik nekem és nem vagyok már gyerek, valahogy felkellene találnom magam. Horvátul igen siralmasan beszélek, de az angolt ő is beszéli. Eddig mindig így kommunikáltunk.

Nem régiben ismét vásárolni voltam, ő dolgozott. Magasabb mint az átlag. Észrevett. Vagyis azt vettem észre engem néz. Talán vicces pillanat is volt, mert gondoltam a nagy "féléves" nyelvtanulásomat bevetem, a hallott tudásom és megpróbálom tőle horvátul kikérni a húst. Először persze elégedetten mosolyogva nyugtázta hogy na talán ragadt is rám valami, aztán amikor hibáztam javított.

Nem tudtam kiejteni a darált húst horvátul. Én mondtam ahogy tudtam, ő javított. Megint próbáltam, megint javított és úgy ezzel mosolyogva, nevetgélve elbohóckodtunk.

Megtudnám kérdezni tőle hogy van, azt is eltudom mondani hogy én jól, de ezzel a tudás kimerült. Az általános dolgoknál kimerült a tudásom a tárgyilagos beszédnél. Egyszerűen az interneten nincsenek jó források, nyelvtani szabályok felépítések stb.

Működhetne ilyen keretek között egy kapcsolat ha az elsődleges nyelv az angol és egyikünk se ismeri a másik anyanyelvét?


Még egy kérdésem lenne, mivel nem tudom a nevét se, nem volna kínos szituáció ha megkérdezném? A kezemet egy pult mögé nem tudom benyújtani egy kézfogásra hogy xy vagyok. Másrészt ha nem jön össze és nem vevő az ismerkedésre nem lenne ciki továbbra is ott vásárolni? Ti mit tennétek? Tényleg veszettül bejön... Hogy lehetne tőle elérhetőséget kérni hogy ne csak a véletlennek köszönhetően keresztezzük egymás útját?

26N


máj. 7. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már most remekül megértitek egymást... keress valaki olyat akivel kommunikálni is tudsz, mert ez így a vicc kategória.
máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Angolul ő is meg én is beszélünk. Abból nincsenek vicces szituációk. Jól beszéli ahogy én is. Azon van a hangsúly nincs pofám elérhetőséget kérni.
máj. 7. 10:36
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Szállj már le a földre...
máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Persze, hogy működhet. Bátorság.
máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Járj oda és ha lehet inkább angolul beszélj vele. Majd ha kellesz neki akkor randira hív.
máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Véletlen se egy alacsony pocakos trógert néztél ki…😀 ezek a nők… csak a felszínesség
máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Horvátország egybeírandó.
máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6, miért kéne olyat választania, aki nem tetszik neki?
máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alacsony pocakos magyarban is van, azért nem kell a határon átkelni. De mi van ha nem is egyedülálló? Vagy nem vagy az esete csak szimpi vagy? Neki kellene valamit nyitni, de félő, hogy nem fog. Nem minden pasi nyit meg ha tetszik neki a nő, olyannal fog kavarni elsősorban akivel kevésbé bonyolult az ügy. Így egy kicsit erőltetettnek érzem, más lenne ha ismerős mutatna be benneteket, meg ha te is ott élnél, ugyanazt a nyelvet beszélnétek.
máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az angollal kellene kommunikálni. Bemutatkozáshoz nem kell feltétlen kezet fogni, főleg hogy hentes. valószínűleg meg se fordul a fejében, hogy lehet köztetek valami.
máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!