Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik nem szeretnének gyereket, de kapcsolatot igen?

Figyelt kérdés

Ti hogyan élitek meg ezt? Milyen legyen a kapcsolat, amire vágytok?


Milyen szempontjaitok vannak társkeresésnél?


máj. 6. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Tehát x év és szakítunk esélye sincs komolynak?
máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem, miért kéne más elvárásaimnak lenni, csak mert nem akarok gyereket.
máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Jelen. És egyetértek a 2-es válaszadóval. Semmi egyéb extra szempont nincs emiatt.
máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2: Egy család, és az ezzel kapcsolatos jövő sokkal összetettebb, sokaknak eleve ez az egyik cél ez az életükben.

Ezért is tettem fel a kérdést, hogy ha ez nem cél, akkor miben látják a kapcsolatot.

Nem egy nő a környezetemben gyereket szeretne, de a kapcsolatra nincs ilyen erős igénye… akár egyedül is felnevelné. Olyannis volt, aki azt mondta, ha nem lehet gyereke, akkor inkább egyedül marad.

máj. 6. 18:15
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
egy szerelmet keresek, egy élettársat akivel sok kalandot átélhetünk, felfedezhetjük a világot, ott vagyunk egymásért, kibeszéljük az élet dolgait és egymás támaszai vagyunk
máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Elég gaz, ha azért vallalsz gyereket, hogy valaki majd gondolom.

Ha akarnék gyereket sem jutna eszembe, hogy elvárjam tole azt, hogy majd a családja meleltt az én seggemet is pelenkazza…

máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Gondozzon*
máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
6, na, ügyesen összeraktad.
máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

6-os:

Mert ha van gyerek, az garancia minderre. Oh, wait...

máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért is tettem fel a kérdést, hogy ha ez nem cél, akkor miben látják a kapcsolatot."


Abban, amiben a szülők is éltek, mielőtt szülők lettek.

máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!