Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja bárki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja bárki, hogy a ghosting oké?

Figyelt kérdés

Állítólag felnőtt emberek vagytok, akkor legyen már bennetek annyi, hogy odavakartok a másiknak egy

"Bocs, mégsem érdekelsz, mást keresek!" vagy

"Bocs, találtam olyat aki jobban passzol hozzám!" vagy

"Bocs, inkább nem akarok most senkit, semmit!" vagy valami. Ha nem akarsz kifejezetten nagy tahó lenni akkor mögé biggyesztheted még azt is, hogy "remélem megtalálod akit keresel!". Nemtől függetlenül írom, hogy tutira nem fáj, csak nem tűnsz egy tiszteletlen gyökérnek.



#ismerkedés #nemvagyjófej
máj. 5. 18:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%
Csatlakozom!
máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%

A másik, hogy ezzel pont hogy nem azt éri el, hogy az illető abbahagyja az írogatást, hanem legjobban fog keresni az első 24-48 órában, mert aggódik.


Az első eltűnésnél én azt hittem, hogy valami történt az illetővel. Baleset, veszteség vagy ilyesmi és még írtam neki, hogy mi történik, hogy remélem jól van, hogy gondolok rá és kitartást bármi is történik.


Aztán rájöttem, hogy szó sem volt ilyenről... egyáltalán nem volt kellemes. Most meg azon lepődök meg, ha valakivel normálisan válunk el...

máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
30%
Ez mindaddig oké, amíg a ledves hangvételű "búcsúüzenetre" nem egy fenyegető fröcsögés érkezik. Sokan ezt akarják elkerülni.
máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
#3: Arra már lehet törlés/tiltás/unmatch a válasz. De amíg én nem fröcsögtem, nem fenyegettem, addig igenis legyen meg a kommunikáció, mert akkor tudom, hogy mi van.
máj. 5. 20:52
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

4

Jogos, én csak azt mondom, hogy sokszor az ettől való félelem az ok.

máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de ha valaki van annyira felnőtt, hogy ismerkedjen, akkor legyen annyira felnőtt, hogy el tudjon viselni egy-két keresetlen szót is, vagy annak a lehetőségét. Sajnos benne van, hogy a másik egy kretén, de azért nem kell kreténként viselkedni már előre.
máj. 5. 20:55
 7/37 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom férfi vagy... Nem is várom akkro, hogy megértsd.
máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
A lány barátaim ugyanerre panaszkodnak, hogy férfiak, ugyanezt csinálják. Tiszteletlen, kulturálatlan viselkedés, amin nincs mit megérteni. Ha bemész egy boltba és végül nem veszel semmit, még ott is elköszönsz, esetleg szép napot kívánsz, mert nem vagy bunkó...ugye?!
máj. 5. 21:07
 9/37 anonim ***** válasza:
0%

8

Igen, elköszönsz, így illik. De az is elég szánalmas, ha egy eladó fél napot azon vekeng, hogy nem köszöntek. Get over it...

máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Nem, az a szánalmas ha nem köszönsz el. Ha az eladó vekeng, kimész a boltból és folytathatja magában, de ami részedről elvárható volt azt megtetted. De az igenis elvárható, hogy nem tűnsz el, hanem normálisan jelzed a másiknak, hogy részedről itt a vége a dolognak, Tőle meg az várható el, hogy ha Te nem akarod kifejteni, megmagyarázni, csak szimplán véget vetni neki, akkor ezt elfogadja.
máj. 5. 21:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!