Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az esetről, és szerintetek ki a hibás, illetve ezek után mit lehet várni a jövőben?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nagy problémám van a nőkkel. Jelenleg 35 éves vagyok és idáig csak olyan nővel volt szexuális kapcsolatom akit a nyugati téri aluljáróban ismertem meg és fizettem neki, tehát szűz nem vagyok, de csók az nem volt még, és nem csak kapcsolatot, de ingyen kalandot sem hoztam még össze. Ha egy lány tetszett azt mindig csak nézegettem és soha nem szóltam neki, viszont a nézegetéstől meg idővel elkezdtek félni. Ez már gyerekkoromtól így van, iskolában soha nem kaptam szerelmes leveleket másokkal ellentétben, és ettől kialakult bennem egyfajta nőgyűlölet is. Amikor megjelentek a közösségi oldalak felvettem egy olyan önkielégítési szokást, hogy egy lánynak aki tetszett leírtam álnéven hogy mit akarok csinálni vele, vagy pedig az ismerőseinek és családtagjainak akár levélben, akár képek és megosztások alá kommentben belinkeltem szexuális sztorikat amikről fantáziáltam és úgy írtam le mintha a kiszemelt lánnyal ez meg is történt volna és sokszor ezekben voltak bántalmazó dolgok amiket szerintem a nőgyűlölet hozott bennem létre mert alapból nem vonzott a szado mazo szex, de a sztorikban ezeket a lányokat én megvertem és attól izgalomba jöttem hogy az ismerőseivel ezt közlöm. Visszatérve a lényegre, legutóbb egy vásárcsarnokban dolgozó lánnyal volt esetem. Az egyik egy vietnámi üzletben eladó, de ő magyar. 2018 óta tetszett, egy időre eltűnt amitől kétségbe estem, mert nagyon tetszett, aztán 2 évvel később visszajött. Mindig úgy éreztem házas, mert gyűrű volt rajta, de nem tudtam biztosan. Aztán nehezen rászántam magam hogy tisztázzam, először a vietnámi főnökkel beszéltem és utána vele is. Kiderítettem hogy házas, és akkor utána nem sokkal úgy tűnt egy másikkal lehet valami. Legalább megnyugodtam hogy a házassága az akadály és nem az én töketlenkedésem hogy nem lehet semmi. Elmondtam neki hogy sokat nézegettem, sajnálom ha kellemetlen volt, de nem haragudott, és beszámoltam neki a másikról amihez gratulált is. Áttérek a másikra, az a durvább. Eleinte úgy tűnt mintha tetszenék neki, mindig nézegetett amikor arra mentem. Ezt még részben el is hittem, mert a kinézetemmel szerintem nem lenne baj, rendszeresen gyúrok, nagy súlyokkal dolgozok és magas is vagyok. Amiért viszont súlyos komplexusaim vannak, hogy nincs kocsim, és nem különösebben vagyok pénzes, átlag keresetűnek számítok, és nem igazán van jó szövegem sem. De ezeket ugye látatlanban nem tudni ezért hittem benne hogy érdeklem, de ott volt bennem hogy talán mégsem, ezért nem mertem neki szólni, csak nézegettem, és ezt 3 évig csináltam. A végén észrevette, volt amikor integetett is, de én olyankor elmentem mert féltem hogy valójában röhög rajtam. A munkatársai már volt hogy kijöttek utánam számonkérni miért nézelődök ott, én ilyenkor elfutottam, és visszaosontam egy idő után amikor azt gondoltam már nem néznek. A végén aztán egyik este elkapott és megkérdezte miért szaladok el mindig. Ezek után elmondtam neki hogy tetszik, de attól is féltem hogy talán ő túl fiatal hozzám ami igaz is, én 1988 születésű vagyok, ő 2001, tehát 13 év van köztünk. Ez kiderült hogy nem baj, mert ő előtte járt egy nagyjából 50 körüli emberrel, abból következtetek hogy van egy fia aki 1994es, tehát már ő is 7 évvel több a lánynál. Ezek után ő azt mondta ismerjük meg egymást, és még ölelgetett is. Megadtuk a számunkat, és még írt is hogy örül hogy megismert aztán felhívott, és néhány nappal későbbre randit beszéltünk meg. Azt mondta az üzletben menjek oda másnap is. Én így tettem, de előtte telefonon hívtam. Ő mintha játszotta volna a hülyét olyan volt, kelletlennek éreztem, és közölte hogy nem tud majd kijönni mert nagy a forgalom. Ettől én odamentem, nem éreztem lelkesnek, de arról megnyugtatott hogy a randi áll. Viszont nem keresett, és ahogy közeledett a randi éreztem hogy nem lesz belőle semmi, így elkeseredtem, és azzal vezettem le hogy álnevekkel durva dolgokat írogattam neki, nagyon kifordultam magamból, a halálát kívántam a családjának, vannak kutyái amikre kínzási módszereket írtam, a halott kutyája haláláról készült videóhoz is írtam hogy mennyire örülök hogy meghalt, és még az öccsének aki kiskorú is leukémiát kívántam, a nagyanyjának meg mellrákot. Ezeket egy ilyen önkívületi állapotban csináltam, mert amúgy az állatkínzás egyáltalán nem jellemző rám, nekem is vannak állataim. Ez az eset 2022 karácsonyán volt, de még februárban is zaklattam őt ilyen levelekkel mert nem léptem túl. Ezen kívűl néha más lányokkal is szórakoztam, főleg az ilyen cicababa külleműeket céloztam, mert azokról éreztem hogy lenéznek engem. Egyik este elkezdtem szépségszalonokat lejáratni azzal hogy a cicababa tulajdonosuk rámászott a férjemre amikor ott voltam, ezt ilyen középkorú nők nevében gyártott profilokkal tettem meg. Voltak férfi nevű álprofiljaim is azokkal meg azt írtam hogy velem kezdett ki és ez mennyire kínos volt mert még a barátnőm jelenléte sem érdekelte. A google hozzászólás viszont véletlenül a saját nevemmel ment el, így lebuktam a lány előtt akivel a randim lett volna hogy én zaklatom, mert a szépségszalonos rákeresett a facebook hozzászólásokra és amikor látta hogy erről a lányról is írok felvilágosították a nevemről és ő tudta. Időközben ő újra összejött az öreg palijával. Felhívtak engem is meg anyámat is telefonon, mert kikeresték a tudakozóból. Azt mondta feljelentett de visszavonja ha megbeszéljük. Anyám is beszélt vele, és utána én is. Azt mondta azért nem jött a randira mert valami közbejött neki. Az idős palijára azt mondta a vége fele tart a kapcsolatuk. Nekem elkezdett szíveket küldeni és magáról fehérneműs képet. Megint találkozót beszéltünk meg. Néhány napig lelkes volt aztán egyre kevésbé. Én néha álnevekkel megint szekáltam de ezúttal finomabban, ilyeneket írtam hogy büdös a szája meg hasonló. Aztán néha felhívott, akkor visszavontam az ilyeneket is. Amikor sokáig nem jelentkezett, elkezdtem ismeretlen számról úgy zaklatni hogy egy csörgés és le a telefon, és ezt megállás nélkül. Én tudtam hogy ő tudja hogy ezt én csinálom, de ezzel bizonyos értelemben megbökni akartam őt hogy jelentkezzen. A végén letiltotta az ismeretlen hívásokat. Én letöltöttem egy újratárcsázó alkalmazást ami megállás nélkül hívja, mert igaz hogy tiltotta az ismeretlent, de én gondoltam azért idegesítem hogy a híváslistában látja elutasítottként, és otthon másik telefonokkal teszteltem hogy ha le is vannak tiltva az ismeretlenek, a telefon vonalát akkor is lefoglalja ha egy ilyen egyfolytában hívja és így gondoltam hogy más sem tudja legalább őt hívni ha esetleg enyelegni akarna mással. Ő bejelölt facebookon, majd néhány nap mulva törölt. Ettől úgy bedühödtem hogy kitaláltam egy történetet amiben azon élvezkedtem hogy neki mellrákja van. Anyámat felhívta kiborulva. Azt mondta többet nem akar rólam hallani, ennek ellenére a csarnokban másnap nem dolgozott csak vásárolt és ő vett engem észre és odajött. Azt mondta azért törölt ki mert ismeretlenül hívogattam, pedig azt még azelőtt tettem hogy jelölt volna, utána megenyhültem amíg nem törölt ki. A telefonja be volt törve, talán földhözvágta a mellrákos komment miatt. Utána megint beszéltünk majd megint hallgatott én továbbra is nézegettem őt, de akkor már azért mert éreztem hogy ideges tőle aminek én örültem mert kezdtem rá pipa lenni. Egyszer meg is látogatott mert a facebookon az összes képéhez mérges fejet raktam. Itt megint tisztáztuk, aztán utána ismét hallgatott. Nyár vége fele ultimátumot adtam neki. Közben felmondott a munkahelyén így ott nem láthattam, de a számát tudtam. Azt írtam facebookon hogy meg ne tudjam hogy ő szórakozott velem és hülyített mert akkor nagyon pipa leszek, és adtam neki 3 hetet hogy beilleszkedjen az új munkahelyén amit nem mondott meg hol van. A 3hét lejártakor volt a születésnapom, azt írtam arra küldjön majd lapot vagy hívjon es írhat is, viszont ha nem teszi meg akkor kezdődnek újra az ismeretlen hívások. Erre nem azt válaszolta hogy persze még szép hogy írok a szerelmemnek, hanem egy nagyképű arrogáns válasz érkezett, hogy az a helyzet hogy nem fognak kdzdődni az ismeretlen hívások, mert új száma lesz, és a facebookját is függeszti. Utána anyámat is hívta, és rendőrséggel fenyegetőzött a zaklatásaim miatt. Közölte hogy párkapcsolatvan van, ami kiderült a facebookból hogy igaz is, de 3 nappal később vége lett. Akivel volt ő is rászállt, erre következtettem a facebookból. Állítólag vele is ez történt mint velem, és a végén őt is rendőrséggel fenyegette és még el is költözött a lakóhelyéről. Azóta visszament az öregfiúhoz és néha látom bulizni de inkább látszatnak tűnik, elég elkeseredett feje van a képeken. Nem olyan rég jött a vásárcsarnokhoz, az utcán észrevett és berohant előlem. Mit gondoltok erről az esetről?
máj. 5. 13:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Mit gondolok? Hogy egy beteg állat vagy és a jó isten mentsen meg az ilyenektől.
máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Rajtad már a piócás ember se segít.
máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Jó de indoklást kérek. Tőlem független körülmények miatt van ez. És a lányról nem mondtatok véleményt csak rólam.
máj. 5. 14:02
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Mire kérsz indoklást? Hogy egy zaklató beteg állat vagy?

Feje tetejére is állhat a lány, amit te csináltál az brutális. Komoly szakemberre lenne szükséged

máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Mi várható a jövőben? Börtönbe fogsz kerülni, öcsi. Csak idő kérdése. Kis szerencsével nem kéjgyilkosságért.
máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen de én azt értem hogy ő sem volt teljesen komplett. Ha figyelmesen olvastok láthatjátok hogy mással is ez volt a vége. És még annyival kiegészíteném, hogy mielőtt megismertem rengeteget fantáziáltam róla, különösen annak a gondolata hogy reggel amikor felébred mellettem büdös a szája amit szagolok, azrán befingik egyet. Emiatt azt a nevet adtam neki hogy Szájszagpuki, és amikor haragudtam rá akkor ilyen kamuprofil is készült az ő nevében amit kitöröltetett.
máj. 5. 14:30
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Te elmebeteg vagy!
máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehetne összesűríteni ezt a krimi regényt?
máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Ebben a sztoriban te vagy az egyetlen nemnormális. Nem zaklathatsz embereket. Normális ember tudod mit tesz az ilyen lányokkal. Elköszön tőle és keres tovább…bakker, kezeltesd magad
máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Remélem tényleg feljelentett, mert ez valami mentális betegség lesz, ráadásul túl buta vagy, hogy egyáltalán felfogd, hogy ez a viselkedés problémás. Nekem az a tippem, hogy valami szociopata lehetsz, vagy tudom is én, akinek nagyon korlátoltak az érzelmei, nem képes ilyesnire. Nálad azt jelenti, hogy tetszik neked valaki, hogy birtokolni akarod, gyötörni.


Tekintve, hogy változni nem fogsz, és ez nem a körülményeken múlik, hanem te magad magadtól viselkedsz így, egy pszichiátriai kivizsgálás kéne.


A csajnak valószínűleg önbizalom problémái vannak, ezért hagyta, hogy ennyire rá szállj, de ennek ellenére is látja, hogy beteg vagy.

máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!