Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 felett mennyire legyen válogatós az ember a partnereit illetően?

Figyelt kérdés

Sofía Vergara, színésznő a következőt nyilatkozta:


"Úgy értem, egy ötvenvalahány éves nőnek alapból nehéz találnia valakit. Most már nem leszek válogatós, hogy hát, csak orvos lehet vagy asztronauta. Nem, nem vagyok válogatós. Megtanultam, hogy a szerelem elég trükkös tud lenni. Sosem lehet tudni, mit hoz a jövő. Mindig a lehető legjobbat kell adni a másiknak"


Forrás: [link]


Fun fact: Sofía még mindig egy igazi bombázó, szóval simán válogathatna.

Akkor miért beszél ilyeneket?


Ti mit gondoltok a kijelentéséről?


És mi a helyzet az 50-es pasikkal, ők mennyire válogathatnak?


Köszi a válaszokat


(egy 30-as pasi)


máj. 5. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37 éves vagy. 🤣👍🏻
máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem. Fiatalabb vagyok.
máj. 5. 09:38
 3/12 A kérdező kommentje:

A koromra csak azért tettem utalást, hogy jelezzem, nem rólam szól a kérdés.

De érdekel, hogy az idősebb korosztályban hogy mennek a dolgok.

máj. 5. 09:39
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Az 40 feletti pasik valogatnak csak igazan teszem hozza a semmire. Ha olyan lenne fizikalisan szellemileg mint a Gerorge C. Akkor meg azt mondom igaza van. Hiszen o is tart egy szintet akkor a masiktol is elvarhato. De egy jocskan elhizott igenytelen apolatlan ferfiallat ne a 30eves fitt csajokat akarja... Ott nincs egalba a ketto.


Nokent lejebb adjak mert sokukkal azt hitetik el h semmit nem ernek 35 felett. Pedig sok 40+ not ismerek aki soprtos aktiv fitt es intelligens. Lenne mire igenyt tartani de mert az evek alatt az onbizaluk a beka segge alatt van igy megelegednek a fentebb vazolt ferfiallattal is. De ugye nekik mar oreg egy 42 eves no.

máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Mint 50 alatt. Nalam annyi feltetel van hogy valami fogjon meg benne.
máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Én most huszonévesen sem vagyok kapcsolatfüggő, kapós vagyok, sok pasinak tetszem, de nem jövök össze akárkivel. 50 felett is remélem így leszek ezzel. Csak mert kevesebb lesz a lehetőség, attól még inkább lennék egyedül, mint olyannal, aki nem elég jó nekem.
máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Ki a francot érdekel/Mégis mi közöm lenne ahhoz, hogy Gipsz Jakab(né) mennyire válogatós X évesen?

Én én vagyok, ő meg ő.

Ha ő szeret szerepeket magára akasztani (pl én egy válogatós nő vagyok), az az ő dolga.

Én meg csak élek. És ember vagyok. És hol ilyen vagyok, hol olyan. És nem azért mert elvtelen vagyok, vagy igénytelen, hanem mert az élet érdekes és izgalmas és nem feszülök be vele szemben.

máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
El ne hidd, hogy Sofía Vergara nem válogat..
máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon hidd el, de ez a magán véleményem, mint 50 feletti nő, a minőség számit már ebben a korban és nem a mennyiség. Ha nem döntöm el, hogy nehéz akkor nem is lesz az, tehát csak felfogás kérdése, hogy mire helyezem a fókuszt, arra, hogy valami nehéz lesz akkor annak függvényében tapasztalom, de ha könnyedén szeretném megélni akkor ahhoz fognak társulni az élmények...
máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8


Hát nyilván akárkivel nem fog összejönni.

De saját bevallása szerint leljebb adta az igényeit.

máj. 5. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!