Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora akadály társkeresésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora akadály társkeresésben hogy 26 évesen általában 50 körülinek taksálnak a nők?

Figyelt kérdés

Általában ha anyámmal megyünk valahová mindíg a férjének néznek, egy párnak gondolnak minket.


A korombeli nők is mindíg magázva beszélnek velem és ha megtudják hány éves vagyok azonnal undorodni kezdenek


Vannak olyan nők akiknek esetleg bejönnek az érettebb kinézetű férfik?



máj. 4. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen 50 nek kinézni érdekes.. 14 évesen meg 30 nak tuntel ?
máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De mitől, kérdező? Ősz / kopasz vagy, vagy ráncosodsz?
máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy, azért nem sok huszonéves nő akar olyan párt, aki 50-nek néz ki. De mi ennek az oka? Ennyire őszülsz meg ráncosodsz? Biztos lehetne valamit csinálni, hogy ne nézz ki ennyivel öregebbnek, ez azért elég drasztikus különbség.
máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Volt ismerősöm, aki 40 volt, de 60-nak nézett ki.

Egy kicsit foglalkozol magaddal, máris más lenne a szitu.

máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
El vagy hizva ?
máj. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan vagyok. Kopaszodás brutálisan öregít + ráadásul nekem foltokban kifehéredett a szakállam, meg valahogy az egész fejem úgy változott az évek alatt, hogy főleg képeken brutálisan öregnek nézek ki. Mondjuk én 30 leszek, de szerintem simán kiénzek 50-nek. Tükröben amúgy nem látom magam ennyire durván ocsmánynak és öregnek, de fotókon tényleg hihetetlen mennyire szarul nézek ki. Szóval ha valójában így látnak a nők, akkor nem csodálom, hogy évek óta senki nem akar tőlem semmit. Sajnos ez van, ezeken nem tudok változtatni.
máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!