Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet ha badoon rászűrök az egyik nagyvárosra hogy 40 körüli feletti pasik online, akkor kidob kb 5-öt az oldal es ebben kimerült?

Figyelt kérdés

Kb az elején van 5 pasi aki a szűrt városban van, a többi mind budapesti.

Vidéken ez a felhozatal? Vagy nálam van rendszerhiba?



#vidék online
ápr. 27. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

10: Oké, most már csak arra válaszolj nekünk, hogy ha számunkra valamiért (akármiért) nem opció a Bp-re költözés, akkor...? Boldog magányt, ez van? Amúgy persze, tudjuk, hogy ez van, nem kell sok ész belátni. De elfogadni azért nem ennyire egyszerű...

Hogy miért Badoo vagy más társkereső? Mert élőben nincs mindenkinek lehetősége ismerkedni, nem olyanok a napjai, az életstílusa. Én a próbálkozásom előtt sem és azóta sem ismertem meg senkit, akivel lehetett volna valami. Éves szinten talán ha 1-2 férfit, és azok is nősek voltak. Egyszerűen nem tudok mit csinálni. Gondolom, a kérdező helyzete sem jobb; ha 40 fölöttiekre szűrt, ő is min. 35 körül lehet vagy 40, vidéken ebben a korban már végképp nincsenek lehetőségek.

ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

11. Én is járok vidéken, vannak vidéki ismerőseim. Konkrétan a vidék HALOTT! Szombat délután az egyik megyeszékhelyen a belvárosban nem látsz embert. Szép. Az ismerőseim mondják, hogy igazából akik ott élnek azok házasok vagy alkeszek. Egyedülállókat nem is ismer, már mint akik szóba jöhetnének. Vicces, de fiatalon sincs választék, 18 felett mindenki elköltözik. Marad a sötétség, vagyis terjed.


Viszont bp-tel meg az a baj, hogy egyszerűen senki nem veszi komolyan a másikat, meg hogy eszméletlenül felhígult a népesség. A színvonal a béka s*gge alatt van ha te komoly ember vagy és komoly kapcsolatot keresel. A nagy számok miatt rengeteg pofonba szaladsz bele. Arról nem is beszélve hogy a társkeresők minimum 90%-a hazudik, kamuzik, nős vagy párkapcsolatban van, esetleg csak szexre keres nőt. Távolról jött ember azt mond amit akar. A minőségi férfiak meg foglaltak, de legalább is a zöme igen. Ez van, marad az álmodozás, meg a szexkapcsolat boldoggal, boldogtalannal, az önámítás, és a reménykedés. Sok komoly nő is elzűllött idővel, bedől a sok kamunak, lejjebb ad az igényeiből, vagy elhitte hogy arany ami fénylik, aztán az csak egy alufólia volt.

ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

12: Érdekes, amikor itt leírom, amit az 1. bekezdésed tartalmaz, csak másképp megfogalmazva, akkor le vagyok pontozva meg ki vagyok oktatva, hogy csak én látok/csinálok rosszul valamit, pedig való igaz, fiatalon sincs normális választék... 30 körül meg már bőven ott tart az ember, hogy nemcsak a minőség, hanem a mennyiség is a béka feneke alatt.

Bp-t ennyire nem ismerem, csak néhányszor fordulok meg ott/év, az sem igazán alkalmas arra, hogy rendesen felmérjem a terepet. Társkeresőn látom, amit látok, és igaz, ami igaz, bárki állíthat magáról és mutathat magából bármit, de azért csak más... Nem az van, hogy 2 kezeden meg tudod számolni a jelölteket, néha esetleg kellhet hozzá 1 lábad is, és azokat is kb. 3 típusra tudod osztani, amiből lehet, hogy kapásból 1 a romák és a hozzájuk hasonló "white trash"...

Amúgy én a szexkapcsolatot nem tartom ördögtől valónak, de itt még arra sem könnyű megfelelő partnert találni. Józsi a kocsmából vagy az ő fiatalabb verziója, drogos Dávidka a szórakozóhelyről nem lesz megfelelő. Kell ahhoz is egy színvonal... Azt meg általában csak a házasok hozzák, közülük is egy kisebb hányad.

ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

13- Pedig a gyk-n a szexkapcsolat házas emberekkel akasztani való dolognak minősül. Mintha egy házasság garancia lenne a jó szexre, a jó emberi kapcsolatra. Hidd el, két normális ember ritkán találja meg egymást. Erre majd 40 felett jönnek rá, addig meg csak a nagy ész osztás megy, meg hogy ők mennyire profik, az ő kapcsolatuk mennyire tökéletes! Én is házas vagyok, de bármikor nyitott lennék egy szexkapcsolatra. Miért? Mert a házasság nem egy all in dolog. Annak indult, de a romantika és a vágy kikopott belőle. Az elején sem volt sok, na nem az én részemről.


Képzeld, én férfiként nem találtam olyan nőt, akinek a szeretetnyelve az érintés, a testiség, a kedvesség, a figyelmesség, a kölcsönös törődés lett volna. Pedig volt jó pár barátnőm. Régen sem volt ez másabb. Elváljak? Minek? Látom ezt a káoszt, ezt a fejetlenséget, azt az értéktelen cunamit ami ma jellemzi ezt az egészet. 40-es elvált férfiként szerinted mennyi értéket képviselek a külvilág felé? álljak be lakatos rómeók, a drogosok, a hitvány céltalan "nincs normális" pasik táborába? Aztán úton-útfélen reklámozzam azt hogy rendes nőt keresek kapcsolatra? Vagy álljak be a sor végére az összes társkereső oldalon? Ááá, nem ripacskodnék, nem írogatnám magamról a totálisan érdektelen, unalmas "szeretem az állatokat, szeretek kirándulni" féle modulokat.


Én így vagyok jó ahogy vagyok, így vagyok értékes, el tudom magam helyezni a világba, már igen sok mindent bizonyítottam, elég sok mindent letettem az asztalra. Azt viszont sajnálom, hogy nem találtam meg a magamhoz hasonló nőt. Hiába, mivel ritkák vagyunk, így a lehető legnagyobb esély arra van és volt, hogy nem olyan emberrel jövünk össze.


Én férfiként elmondhatom, hogy a nőkkel is irtó nehéz értelmesen kommunikálni, ne gondold azt hogy csak a férfi nem a ludas. Rengeteg a felszínes nő, rendkívül rossz családi mintákkal, ugyanolyan sok neveletlen, céltalan nő van jelen a piacon. Ugyanolyan felszínesek, ez meg is látszik az egész életükön. Mert nem lehet élesen elkülöníteni hogy a férfiak a rosszak, a nők meg az áldozatok.


Változott a világ, a házasság is leginkább egy jó túlélési intézmény, egy védőernyő a gyerekek számára. Sok elvált ismerősöm van, a többsége ugyanúgy egyedül maradt, nem talált senkit, pedig nagy hittel mentek bele a dologba. 40 felett már baromi nehéz, ráadásul ha elvált emberekre hajtasz, azok már sérültek, ott van 1-2 gyerek, idejük alig van, a figyelmük sem rád irányul, de ezt megértem. Aztán ott van még a hitel, a lecsúszott anyagi helyzet, sokan a szülőkhöz költöztek haza. Persze a marketing az, hogy mindenért el kell válni, és a válás utáni napon már dübörög a szerelem. :) Persze, persze...


Egy rohanó világban ma már az is kincs, ha találsz egy értelmes, intelligens embert aki vonzó, az hogy házas, vagy akármilyen az már nem oszt vagy szoroz. Ahhoz hogy a romantika mázas felhője eltűnjön, ahhoz meg kell házasodni. Persze akik irtó szerencsések, azok kifogják az aranyhalat, de ez arányaiban max 3-4%. A többiek meg jobb esetben csak szövetségesek.

ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem nálad van a rendszerhiba, hanem sok vidéki jejöli magát budapestinek, hogy a kisvárosában, vagy falujában, ahol lakik, ne ismerjenek rá, ha az adott helységre keres valami ismerőse.
ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!